یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 332149
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز نعیم سعداوی شامگاه دوشنبه در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش با تیم ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته نخست رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور که در محل مجتمع فجر سپاه برگزار شد، اظهار کرد: میزبانی در نخستین بازی لیگ برتر یک فرصت مناسب برای ماست تا بتوانیم در این دیدار خانگی با پیروزی برابر حریف خود با روحیه مضاعفی مسابقات لیگ را آغاز کنیم.
وی افزود: تیم ماشین سازی تبریز جزو تیم هایی است که به تازگی پا به عرصه رقابت های لیگ برتر گذاشته و اگرچه شناخت بالای از این تیم نداریم اما شرایط و حساسیت این بازی را برای بازیکنان خود بازگو کرده و با تمام توان برابر این تیم ظاهر می شویم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: تیم ما پیش از آغاز رقابت های لیگ دوره های تمرینی و اردوهای تدارکاتی خود را پشت سر گذاشته و در زمان حاضر از شرایط مطلوبی برخوردار است.
وی بیان کرد: تیم ما در این فصل از رقابت های لیگ با چهره ای جدید وارد مسابقات شده و امید است با تکیه بر انرژی جوانی بازیکنان جدید بتوانیم براساس سیاست های باشگاه عمل کرده و اهداف تعیین شده را محقق کنیم.
سعداوی تصریح کرد: برای فصل جدید لیستی از بازیکنان خارجی مد نظر را تهیه کرده اما به دلیل مشکلات مالی هنوز نتوانسته ایم این بازیکنان را به خدمت بگیریم اما امید می رود در روزهای آینده بتوانیم بازیکنان مورد نیازمان را جذب کنیم.
وی اظهار کرد: ارائه یک بازی پویا به همراه نتیجه گیری یکی از اهداف اصلی ما برای شروعی خوب در مسابقات است و امید است با تکیه بر بازیکنان جوان و با انرژی خود بتوانیم با کیفیت تر از فصل گذشته برابر حریفان ظاهر شویم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان نبود همدلی و همبستگی در این تیم را یکی از دلایل ناکامی های فصل گذشته تیمش برشمرد و افزود: در زمان حاضر جو صمیمی در تیم ما حاکم است و قصد داریم به دور از هرگونه حاشیه در رقابت های این فصل، ناکامی های فصل گذشته را جبران کنیم.
وی حمایت هواداران تیمش را در کسب نتایج مطلوب تاثرگذار دانست و از آن ها خواست تا در این بازی باحضور خود در ورزشگاه روحیه مضاعفی را در بازیکنان ایجاد کنند.
دیدار تیم های فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز از هفته نخست رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور روز سه شنبه ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.
۷۱۵۲/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان