کد خبر: 332107
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی استقلال خوزستان از کسب یک امتیاز مقابل تراکتورسازی در تبریز خوشحال است.

به گزارش ایسنا، سید اکبر پورموسوی پس از تساوی استقلال خوزستان مقابل تراکتورسازی در تبریز اظهار کرد: در شرایطی در این بازی حاضر شدیم که تا دو روز قبل مقرر شده بود که در تهران به میدان برویم اما با درخواست تراکتورسازی محل این بازی تغییر کرد. ما به خاطر فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و از همه مهم‌تر مردم تبریز حاضر شدیم در این شهر به میدان برویم.

او اضافه کرد: شروع مسابقه‌ها همیشه حساسیت خاص خود را دارد و از کسب یک امتیاز در تبریز خوشحال و خدا را شاکر هستیم.

سرمربی استقلال خوزستان درباره  عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات گفت: یکی از موفقیت‌های ما این بود که توانستیم مجموعه بازیکنان تیم‌مان را حفظ کنیم. در ۵-۶ سال گذشته که در خدمت استقلال خوزستان بوده‌ام سعی‌مان جذب بازیکنان بومی در استفاده از بازیکنان لیگ یکی بوده است.

پورموسوی با بیان اینکه هیچ گاه به دنبال بازیکنان مطرح نبوده ادامه داد: باور ما این است که نام‌ها نتایج مشخص نمی‌کنند و موفقیت‌ها به تلاش بازیکنان در زمین بازمی‌گردد. ما در سال گذشته به غیر از دو بازیکن خارجی که ۵۰۰ میلیون تومان دستمزد داشتند به بقیه بازیکنان زیر ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت کردیم. امسال هم به جز رحیم زهیوی که ۷۰۰ میلیون قرارداد دارد  بقیه بازیکنان کمتر از ۶۰۰ میلیون می‌گیرند.

ادامه دارد…مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان