یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 332087
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


عضو هیئت نظارت بر برجام تاکید کرد: متناسب با بدعهدی که امریکایی‌ها انجام می‌دهند، دست ایران نیز بسته نیست.

به گزارش خبرنگار سیاسی عصر اهواز، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از دیدار با مشاور امنیت ملی نخست‌وزیر پاکستان که عصر امروز (دوشنبه ۴ مردادماه) صورت گرفت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا قرار نیست هیئت نظارت بر برجام نسبت به بدعهدی‌های غربیها در اجرای برجام اقدام عملی داشته باشد، اظهار کرد: این موضوع به مشورتهایی که در هیئت نظارت بر برجام صورت می‌گیرد بستگی دارد.

وی تاکید کرد: بی‌تردید دست ما در عمل متقابل بسته نیست اما باید این موضوع در هیئت نظارت بر برجام مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

ولایتی با تأکید بر اینکه متناسب با بدعهدی که امریکایی‌ها انجام می‌دهند دست ما بسته نیست، تصریح کرد: توقع ما از سایر اعضای ۱+۵ این است که به وظایف خود عمل کنند. 

عضو هیئت نظارت بر برجام افزود: برخی از اعضای ۱+۵ مثل روسها از فریبکاریهای امریکایی‌ها سخن گفتند. امریکایی‌ها در این موضوع به گونه‌ای عمل کرده‌اند که بعضی از اعضا فریب آنها را خورده‌اند.

ولایتی متذکر شد: به عنوان مثال آنها اینگونه القا کردند که ایرانیها به سمتی می‌روند که برخلاف کارهای مربوط به استفاده صلح‌آمیز هسته‌ای است اما معلوم شد که این حرفها، فریبکاری و دروغ امریکا بوده است. 

وی تصریح کرد: همین که برخی از اعضای ۱+۵ به این نتیجه رسیدند که امریکایی‌ها فریبکاری می‌کنند خود یک پیشرفت است و ما باید در روشن کردن وضعیت موجود در صحنه بین‌المللی درباره فریبکاری‌های امریکا در پرونده هسته‌ای تلاش کنیم. باید در این مسیر دیگر اعضای ۱+۵ را از کارهایی که امریکایی‌ها انجام می‌دهند آگاه و آنها را وادار کنیم که به وظایف خود عمل کنند. 

مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگاران با اشاره به تغییر سیاستهای پاکستان در قبال ایران در سالهای گذشته، گفت: پاکستان در موارد مختلفی به عربستان پاسخ منفی داده است. یکی از این اقدامات شجاعانه این کشور، پاسخ منفی به درخواست نامشروع عربستان در اعزام نیرو به یمن بود.

وی درباره مسئله کشمیر نیز اظهار کرد: بعضی کارها از سوی عوامل سعودی برای وارونه جلوه دادن برخی امور انجام شده است. دولت هند نیز باید مراقب باشد تا به مسلمانان تعدی نکند.

ولایتی افزود: برخلاف آن چیزی که عوامل سعودی جلوه دادند بعضی افراطی‌ها کارهایی کردند. ما باید قائل به تفکیک بین کارهای افراطی و مظالمی که مأمورین هندی انجام می‌دهند، باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سعودیها این چنین جلوه می‌دهند که علیه شیعه در آنجا کارهایی انجام می‌شود که  این مسئله اثبات شده نیست. معتقدم حقوق مسلمانان در کشمیر و سایر نقاط جهان باید مثل دیگر آحاد ملت هند، رعایت شود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان