کد خبر: 332027
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


امام جمعه قم با تأکید بر حمایت و پشتیبانی از مواضع و برنامه‌های ناجا گفت: نیروی انتظامی بر اجرای وظایف قانونی خود محکم بایستد و صرفاً با تبعیت از رهبری و ولایت‌فقیه که نایب حضرت ولی‌عصر (عج) است هیچ خوف و حزنی به خود راه ندهد.

به گزارش عصر اهواز از قم، به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار با فرماندهی نیروی انتظامی اظهار داشت: از مواضع و برخوردهای اخیر ناجا با افراد نابه هنجار و اقدامات خوب امنیتی در سطح کشور تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی با اشاره به برخی ناهنجاری‌های اخیر در سطح جامعه افزود: این‌ها مسائلی نیست که در سطح جریان‌ها و اشخاص باشد و کار ناجا نیز حفاظت و صیانت از انقلاب و مستقیماً زیر نظر رهبر معظم انقلاب است و دیگران هم نباید در حوزه نظم و امنیت و وظایف ناجا اعمال‌نظر و یا مقرراتی وضع کنند.

آیت‌الله سعیدی ادامه داد: بحث اخلال در امنیت اجتماعی و قاچاق ازجمله کارهای سازمان‌دهی شده است و مقصود هم به ابتذال کشیدن جامعه و تهی کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی است که همه این‌ها به امنیت ملی مرتبط است.

وی با تأکید بر مطالبات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ملی تصریح کرد: برگزاری همایش‌ها نمی‌توانند منویات رهبری را اجرایی کنند بلکه باید به‌صورت جهادی و انقلابی عمل کرد.

امام‌جمعه قم ضمن اعلام این نکته که قاچاق در تضاد مستقیم با گفتمان انقلاب است، خاطرنشان کرد: بحث قاچاق از محل‌های تهاجم دشمن بوده و افراد سودجو و متصدیان این حوزه به‌صورت سازمان‌یافته کار می‌کنند.

تولیت آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه (س) با اشاره به رواج کنسرت‌ها و اردوهای مختلط آن‌ها را محل اشکال خواند و تصریح کرد: این جریانات به‌نظام ضربه می‌زند و ازجمله جریان‌های سازمان‌یافته برای از بین بردن ارزش‌ها و جایگزین کردن ناهنجاری‌هاست به همین خاطر ناجا بر اجرای وظایف قانونی خود محکم بایستد و صرفاً با تبعیت از رهبری و ولایت‌فقیه که نایب حضرت ولی‌عصر (عج) است هیچ خوف و حزنی به خود راه ندهد.

آیت‌الله سعیدی تصریح کرد: ما از مواضع و برنامه‌های ناجا پشتیبانی و حمایت می‌کنیم چراکه این پلیس است که جانش را کف دستش گذاشته و از ارزش‌های انقلاب و رهبری دفاع می‌کند، ناهنجاری‌ها از اهداف و خواست دشمن است، جاهلان همگام با دشمن و برنامه‌های آنان هماهنگ شده‌اند.

وی با اشاره به فضای مجازی و برخی شبکه‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از نقشه‌های دشمن که برای ضربه زدن به فرهنگ، ارزش‌ها و اعتقادات جوانان طراحی‌شده همین فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است که رئیس‌جمهور آمریکا فرزندان خود را از آن باز می‌دارد و می‌گوید وارد آن نشوید این‌ها را برای خارج از آمریکا درست کرده‌ایم که متأسفانه بعضی‌ها به‌جای حل مشکلات مملکتی به‌دنبال پهنای باند اینترنت هستند.

امام‌جمعه قم دوران مسئولیت‌ها را زودگذر خواند و افزود: خدمت ماندگار را انجام دهید، انقلاب و ارزش‌های انقلاب اسلامی، دستاورد خون شهدای عزیز است و باید حفظ شود باید ببینیم بعد از شهدا چه کرده‌ایم.

آیت‌الله سعیدی خطاب به فرمانده ناجا گفت: شما از انقلاب صیانت و از رهبری اطاعت می‌کنید، استقامت در میدان دفاع از ارزش‌ها سبب پیروزی است و نافرمانی از فرمان رهبری سبب شکست و خواری و ذلت می‌شود.

امام‌جمعه قم در پایان سخنان خود گفت: ما هرگز تنگه‌های انقلاب را رها نخواهیم کرد و شکست در جنگ احد تکرار نخواهد شد چراکه امروز کسانی که از تروریست‌ها حمایت کردند، خودشان گرفتار مشکلات تروریست‌ها شده‌اند و به‌دنبال راهی برای خلاصی از ناامنی به وجود آمده توسط تروریست‌های خود پرور هستند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان