یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331995
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۶

عصر اهواز - استاندار خوزستان گفت: آماده شنیدن راهنمایی ها، توصیه ها و نقد اهالی رسانه ها و دیگر هم استانی ها هستم و هیچ وقت جلوی نقد منصفانه را نمی گیرم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

استاندار خوزستان گفت: آماده شنیدن راهنمایی ها، توصیه ها و نقد اهالی رسانه ها و دیگر هم استانی ها هستم و هیچ وقت جلوی نقد منصفانه را نمی گیرم.

غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در دیدار با برخی از مدیران مسوول و سردبیران رسانه های همگانی در سرسرای اداری استانداری خوزستان اظهار کرد: اگر چه ترکیب نقد منصفانه را غلط می دانم چون ممکن است از نظر من هیچ نقدی منصفانه نباشد اما از نظر منتقد منصفانه باشد.

وی افزود: من به نقد احترام می گذارم و خواننده مطلب خود به منصفانه و غیر منصفانه بودن آن پی می برد و قضاوت می کند.

شریعتی ادامه داد: هیچ کس در خوزستان بیش از بنده نیاز به راهنمایی و نقد ندارد چون هیچ کس هم در امور استان بیش از بنده اختیار ندارد. زیرا اشتباه های بزرگ خسارت های بزرگی به بار می آورد.

استاندار خوزستان اظهار کرد: من این آمادگی را دارم که مورد نقد دوستان رسانه های همگانی قرار گیرم و مطمئن هم باشید که به هیچ وجه اهل شکایت نیستم.

وی لزوم کمک به یکدیگر را برای توسعه و آبادانی خوزستان یادآور شد و گفت: لازم است با همدلی، همگرایی، وفاق و ایجاد فضای امن برای سرمایه گذاری و خلق فرصت های شغلی، زندگی بهتر و بدون دغدغه تری درخوزستان برای جامعه فراهم کنیم.

شریعتی افزود: اگر همگی با هم در راه منافع خوزستان و جامعه کوشش کنیم شرایط لازم برای ورود ثروت به خوزستان هم فراهم می شود.

وی اهالی رسانه ها را جزو نخبگان دانست و تاکید کرد: باید با حفظ مواضع در کنار هم باشیم تا دیگران هم از ما الگو بگیرند و بتوانند در راه توسعه فرهنگی و اقتصادی خوزستان گام بردارند.

در این نشست اهالی رسانه ها برخی از مشکلات حوزه رسانه و فرهنگ را مطرح و راهکارهای لازم بررسی شد.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان