کد خبر: 331995
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۶

عصر اهواز - استاندار خوزستان گفت: آماده شنیدن راهنمایی ها، توصیه ها و نقد اهالی رسانه ها و دیگر هم استانی ها هستم و هیچ وقت جلوی نقد منصفانه را نمی گیرم.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

استاندار خوزستان گفت: آماده شنیدن راهنمایی ها، توصیه ها و نقد اهالی رسانه ها و دیگر هم استانی ها هستم و هیچ وقت جلوی نقد منصفانه را نمی گیرم.

غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در دیدار با برخی از مدیران مسوول و سردبیران رسانه های همگانی در سرسرای اداری استانداری خوزستان اظهار کرد: اگر چه ترکیب نقد منصفانه را غلط می دانم چون ممکن است از نظر من هیچ نقدی منصفانه نباشد اما از نظر منتقد منصفانه باشد.

وی افزود: من به نقد احترام می گذارم و خواننده مطلب خود به منصفانه و غیر منصفانه بودن آن پی می برد و قضاوت می کند.

شریعتی ادامه داد: هیچ کس در خوزستان بیش از بنده نیاز به راهنمایی و نقد ندارد چون هیچ کس هم در امور استان بیش از بنده اختیار ندارد. زیرا اشتباه های بزرگ خسارت های بزرگی به بار می آورد.

استاندار خوزستان اظهار کرد: من این آمادگی را دارم که مورد نقد دوستان رسانه های همگانی قرار گیرم و مطمئن هم باشید که به هیچ وجه اهل شکایت نیستم.

وی لزوم کمک به یکدیگر را برای توسعه و آبادانی خوزستان یادآور شد و گفت: لازم است با همدلی، همگرایی، وفاق و ایجاد فضای امن برای سرمایه گذاری و خلق فرصت های شغلی، زندگی بهتر و بدون دغدغه تری درخوزستان برای جامعه فراهم کنیم.

شریعتی افزود: اگر همگی با هم در راه منافع خوزستان و جامعه کوشش کنیم شرایط لازم برای ورود ثروت به خوزستان هم فراهم می شود.

وی اهالی رسانه ها را جزو نخبگان دانست و تاکید کرد: باید با حفظ مواضع در کنار هم باشیم تا دیگران هم از ما الگو بگیرند و بتوانند در راه توسعه فرهنگی و اقتصادی خوزستان گام بردارند.

در این نشست اهالی رسانه ها برخی از مشکلات حوزه رسانه و فرهنگ را مطرح و راهکارهای لازم بررسی شد.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان