کد خبر: 331960
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در حکمی ایمان شمسایی را به عنوان سرپرست مؤسسه فرهنگی قدس منصوب کرد.

به گزارش مهر، در حکم سید مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی خطاب به ایمان شمسایی آمده است:

نظر به موافقت تولیت معظم آستان قدس رضوی و با توجه به مراتب تعهد و سوابق مفیدتان، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان «سرپرست مؤسسه فرهنگی قدس» منصوب می‌نمایم تا زیر نظر و هماهنگ با هیأت مدیره محترم در چارچوب سیاست‌های فرهنگی آستان قدس رضوی برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام وظیفه نمایید.

انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی اصولی، همراه با خلاقیت و ابتکار، اهتمام و تلاش بایسته در جهت تحقق راهبردهای ذیل معمول گردد:

۱ـ حرکت آگاهانه و اثرگذار در مسیر تبیین سیاست‌های نظام و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به عنوان شاخص و معیار اساسی در جهت‌گیری کلی و نیز فعالیت‌های اجرایی و رسانه ای مؤسسه.

۲ـ اتخاذ رویکرد تحول‌گرا و امیدآفرین حول محور منشور هفت‌گانه ابلاغی رهبری، متناسب با اولویت‌ها و نیازهای تعریف شده در شرایط فعلی و همسو و همگام با دیگر بخش‌های تشکیلاتی ملکوتی رضوی.

۳ـ کوشش هدفمند، با برنامه و منطبق با نیازهای روز برای تعمیق آگاهی و شناخت آحاد مردم از معارف ناب اسلامی و سیره و آموزه‌های ائمه اطهار، بالاخص ولی‌نعمتمان حضرت رضا (ع).

۴ـ مساعی بی‌وقفه برای ایفای رسالت خطیر و مسئولیت دشوار مطبوعاتی مؤسسه فرهنگی قدس، به نحو فاخر و در شأن روزنامه منتسب به بارگاه ملکوتی رضوی با رصد دقیق و هوشمندانه رویدادهای داخلی و تحولات جهانی در مقطع حساس کنونی.

۵ـ استفاده بهینه و هر چه مطلوب‌تر از ظرفیت‌ها، امکانات و توانمندی‌های موجود و سعی در ارتقای بهره‌وری از طریق استقرار نظام ارزیابی و پایش و بهبود مستمر و آسیب‌شناسی امور بالاخص در جهت بالا بردن توان نرم‌افزاری مؤسسه از هر حیث.

۶ـ انعکاس و بازتاب اخبار، رویدادها و فعالیت‌های ارزشمند و خدمات شاخص آستان قدس رضوی با اولویت برنامه‌ها، اقدامات و خدمات ارائه شده سطوح گوناگون در اجرای منویات مقام عظمای ولایت (مصرح در حکم تولیت).

۷ـ رعایت اصول کار و اخلاق حرفه‌ای با بهره‌گیری از نیروهای معتقد، مستعد، باانگیزه و خلاق در عرصه پرمخاطره، حساس و گسترده رسانه و توجه به بهینه و کارآمدسازی ساختار اداری ـ اجرایی و رعایت کامل انضباط مالی در همه فعالیت‌های مؤسسه.

۸ـ ارزیابی مستمر نیازها و درخواست مخاطبان روزنامه قدس و توجه به بازخوردها، همچنین تلاش همه‌جانبه برای افزایش جاذبه‌های شکلی و محتوایی از طریق نوآوری در ارائه مطالب، پویایی و به روز بودن عوامل بخش‌های گوناگون.

ایمان شمسایی دارای سوابق متعدد مطبوعاتی است و پیشتر هم مدیرکل اخبار داخلی  و رئیس اتاق خبر مهر بوده است.موسسه قدس علاوه بر روزنامه قدس که به صورات سراسری منتشر می شود،ماهنامه زائر را هم منتشر می کند و پایگاه اینترنتی فارسی و عربی قدس آنلاین نیز متعلق به این موسسه است.این موسسه از سال ۱۳۶۶ فعالیت خود را آغاز کرده است.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان