یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331908
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، امید حاجتی شامگاه یکشنبه در دومین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت خوزستان اظهار کرد: این شورا به صورت فصلی و به منظور اصلاح نقشه راه نظام اداری برگزار می شود.

وی با اشاره به مطالعات کشوری صورت گرفته در راستای بهره گیری از تجربیات کسب شده در زمینه تفویض اختیارات استانی به خوزستان گفت: در این زمینه ۱۰۱ برنامه ویژه خوزستان و ۴١ مورد برنامه ویژه هر استان کشور مشخص شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان تصریح کرد: به طور حتم در هر موضوع مدیریتی می توان در هر استان تصمیم سازی کرد. این مسئله نقش پررنگی در توسعه مدیریتی هر منطقه ایفا می کند.

حاجتی گفت: سامانه بانک اطلاعاتی مدیریت و عملکرد دستگاه های استان از سال ٩٣ فعالیت خود را آغاز کرده و این سامانه یکی از عوامل ارزیابی مدیران استان است.

وی ادامه داد: آگاهی از ظرفیت های بالقوه و بالفعل خوزستان در زمینه مدیریت و جلوگیری از روش های منسوخ انتخاب مدیران از جمله ویژگی های این بانک اطلاعات محسوب می شود.

حاجتی افزود: ثبت اطلاعات در این سامانه امکان ارزیابی مدیران استانی را فراهم می کند و از سوی دیگر ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی را از حالت فرمایشی بودن خارج می کند.

به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، دستگاه های اجرایی موظف هستند تا نسبت به ارسال اطلاعات کارکنان خود اهتمام ویژه ای داشته باشند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان