کد خبر: 331908
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، امید حاجتی شامگاه یکشنبه در دومین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت خوزستان اظهار کرد: این شورا به صورت فصلی و به منظور اصلاح نقشه راه نظام اداری برگزار می شود.

وی با اشاره به مطالعات کشوری صورت گرفته در راستای بهره گیری از تجربیات کسب شده در زمینه تفویض اختیارات استانی به خوزستان گفت: در این زمینه ۱۰۱ برنامه ویژه خوزستان و ۴١ مورد برنامه ویژه هر استان کشور مشخص شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان تصریح کرد: به طور حتم در هر موضوع مدیریتی می توان در هر استان تصمیم سازی کرد. این مسئله نقش پررنگی در توسعه مدیریتی هر منطقه ایفا می کند.

حاجتی گفت: سامانه بانک اطلاعاتی مدیریت و عملکرد دستگاه های استان از سال ٩٣ فعالیت خود را آغاز کرده و این سامانه یکی از عوامل ارزیابی مدیران استان است.

وی ادامه داد: آگاهی از ظرفیت های بالقوه و بالفعل خوزستان در زمینه مدیریت و جلوگیری از روش های منسوخ انتخاب مدیران از جمله ویژگی های این بانک اطلاعات محسوب می شود.

حاجتی افزود: ثبت اطلاعات در این سامانه امکان ارزیابی مدیران استانی را فراهم می کند و از سوی دیگر ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی را از حالت فرمایشی بودن خارج می کند.

به گفته رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، دستگاه های اجرایی موظف هستند تا نسبت به ارسال اطلاعات کارکنان خود اهتمام ویژه ای داشته باشند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان