کد خبر: 331792
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

صفر ماکنالی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به موفقیت تیم اندیمشک در مسابقات استانی افزود: این موفقیت نشان دهنده توان بالای شهرستان اندیمشک در رشته های رزمی است که در صورت ایجاد امکانات و حمایت مادی و معنوی می توانند به موفقیت های چشمگیر دست یابند.
وی افزود:با وجود کمبود امکانات در اندیمشک بسیاری از ورزشکاران به سختی عازم مسابقات استانی و کشوری می شوند و عناوین برتر متعددی نیز به خود اختصاص داده اند.
وی اظهار کرد:در رقابت های رزمی کونگ فو که به مناسبت دهه کرامت با حضور ورزشکاران هشت شهرستان در اهواز برگزار شد تیم اندیمشک به مقام نخست دست یافت.
ماکنالی گفت:در وزن ۴۵- کیلوگرم ایوب دالوند ، در وزن ۵۱- کیلوگرم رضا طالبی ، در وزن ۷۳- کیلوگرم احمدرضا عسیوند محمودی، در وزن ۷۸- کیلوگرم سیدرضا موسوی از اندیمشک به عناوین نخست دست یافتند.
وی بیان کرد:در بخش تیمی نیز اندیمشک با ۲۸ امتیاز به سرپرستی امیر ارسلان محمودی به قهرمانی رسید، خرمشهر با ۲۵ امتیاز دوم شد و صفی آباد با ۲۱ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.
وی افزود:نفرات برتر هر وزن به اردوی تیم استان دعوت می شوند تا پس از تمرین ،نفرات برتر در قالب تیم استان به مسابقات کشوری پیش رو اعزام شوند.
این مربی ابراز امیدواری کرد با حمایت بیشتر مسوولان شاهد درخشش هرچه بهتر ورزشکاران اندیمشک در مسابقات کشوری باشیم.
۷۲۸۱/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان