کد خبر: 331774
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز پیمان جهانگیری روز یکشنبه در نشست هماهنگی بزرگداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار در محل فرمانداری افزود: خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند که در روزهای سخت و شیرین در کنار مردم هستند.
وی افزود: بسیاری از جوامع امروزی از خبرنگاران به عنوان اقشار نخبه و روشنفکر آن جوامع یاد می شود و لذا برنامه های این مناسبت باید در خور جایگاه این قشر پرتلاش باشد.
وی تاکید کرد:قلم های اصحاب رسانه باید سالم،پویا و در مسیر ارزش های متعالی انقلاب و اسلام حرکت کند و هرخبرنگاری که چنین ویژگی های ارزشی را در مسیر خود حفظ و لحاظ کند موفق خواهد بود.
جهانگیری با گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی ایرنا افزود: شهید صارمی برای خبرنگاران عرصه رسانه یک الگو و برای دیگر افراد جامعه نمونه ای از یک انسال کامل و متعهد به رسالت خبرنگاری بود که با شهادت خود جاودانه شد.
حجت الاسلام ولی الله مهدوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک نیز در این نشست به بیان برنامه های روز خبرنگار پرداخت.
دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم، تجلیل از خبرنگاران پیشکسوت ، ادای احترام به شهدا با حضور در گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه همچنین برگزاری همایش تجلیل از اصحاب رسانه از جمله برنامه های روز خبرنگار در اندیمشک پیش بینی شده است.
۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان روز خبرنگار در تقویم کشور ثبت شده است.
۷۲۸۱/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان