یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331768
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس اتاق اصناف ایران با بیان این که ساختار اصناف تقویت نشده‌اند و حتی پول آنها نیز به خودشان بازگردانده‌ نمی‌شود، گفت: اصناف در تنگنا قرار دارند و فدیه دولت آقای روحانی شده‌اند، اما حمایت لازم از آنها صورت نمی‌گیرد.

به گزارش خبرنگار بخش بازرگانی عصر اهواز، علی فاضلی عصر امروز در اجلاس سراسری روسای اتحادیه صنفی استان تهران در خصوص ادغام برخی اتحادیه‌ها اظهار کرد: در طرح ادغام اتحادیه‌های صنفی موازی، اتحادیه‌ها به دنبال آن نیستند که به دولت نه بگویند، اما خواهان انجام کار کارشناسی و دقیق در این ارتباط هستند. 

وی افزود: برخی اتحادیه‌ها اگر شش ماه یک سال یا بیشتر زمان ببرد باید صبر کرد تا کار به درستی انجام شود.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: مظلومیت اصناف باعث شده که در سال‌های اخیر ساختار آنها تقویت نشود و حتی پول خود اصناف نیز به آنها بازگردانده نشده است. در این شرایط چگونه می‌توان انتظار داشت که اصناف با انگیزه کار کنند و قشر میان دولت و اصناف باید ۲ سویه باشد.

بنابراین گزارش مجتبی خسرو تاج در واکنش به اظهارات رئیس اتاق اصناف ایران با قطع صحبت‌های وی گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در این ارتباط باید پاسخگو باشد و این موضوع ارتباطی به ما ندارد. 

فاضلی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: اصناف آقای خسروتاج را با توجه به مسئولیتی که درباره اصناف دارد مرجع پاسخگویی می‌داند و خواهان رسیدگی به این مشکل اصناف است. 

وی یادآور شد: این موضوع به اطلاع معاون اول رئیس جمهور رسیده است همچنین در دیداری که با ریاست جمهوری صورت گرفت بنده قصد آن را داشتم که این موضوع را مطرح کنم اما آقای روحانی در ابتدای امر به من گفتند که هرچه می‌خواهی بگو اما فقط از ما پول نخواهید. 

رئیس اتاق اصناف ایران در ادامه صحبت‌های خود در خصوص موضوع برخورد با کالای قاچاق گفت: اصناف تنها ۵ درصد در موضوع قاچاق کالا تاثیرگذارند که این امر نیز به حلقه انتهایی آن بازی می‌گردد اما تمام تهاجمات به صنوف صورت می‌گیرد که این امر اوج بی‌انصافی است و رکود حاکم بر بازار اصناف را در تنگنا قرار داده است. 

* اصناف فدیه دولت آقای روحانی شده‌اند

فاضلی تاکید کرد: اصناف فدیه دولت آقای روحانی شده است اما باید پرسش کرد که وی چقدر برای حمایت از آنها گام برداشته است. 

وی یادآور شد: برای اصناف باید بودجه رسمی جدا از سرفصل‌های دیگر در نظر داشت تا بتوان از آن برای بهینه‌سازی و توسعه امور استفاده کرد.

انتهای پیام/

 منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان