یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331704
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز یکشنبه در دیدار با رئیس و کارکنان مرکز فنی و حرفه ای شهرستان شادگان که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار کرد: فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای نقش به سزایی در ایجاد زمینه های اشتغال مولد و پایدار برای جوانان جویای کارو همچنین توانمندسازی و تربیت نیروهای کار و جذب آنها در بازار کار دارد.

وی ادامه داد: اثرات موفق آموزش مراکز فنی و حرفه ای عبارت از؛ ایجاد فرصت های مناسب شغلی، افزایش تولید، افزایش درآمد افراد جامعه، تقویت بنیه اقتصادی خانوارها و کاهش بیکاری، است.

امام جمعه شادگان تصریح کرد: آموزشهای مهارتی نقشه رسیدن به کسب و کار پایدارو در نهایت جامعه فعال و پویا در همه ابعاد آن است که این امر مهم در طول سالیان گذشته تا به حال اثرگذار و انکار ناپذیر بوده و امیدوارم همچنان تداوم داشته باشد.

حجت الاسلام شرفی در پایان، با بیان اینکه آموزش های مراکز فنی حرفه ای نقش مهمی در ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد خانواده ها دارد، گفت: یکی از مراکزی که خوب می تواند در زمینه اقتصاد مقاومتی کار کند، کارآفرینی و یادگیری آموزش های فنی و حرفه ای است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان