یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331684
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از بارش باران در برخی مناطق کشور خبر داد و گفت:‌ پیش‌بینی می‌شود که بارشهای پراکنده در سه روز آینده شمال غرب، سواحل جنوبی دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و برخی از نقاط شرق کشور را در بر بگیرد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی عصر اهواز در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور طی سه روز آینده اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که در سه روز  آینده ابرناکی، بارش پراکنده باران، وزش باد  و رعدوبرق بخشهایی از شمال غرب، سواحل جنوبی دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی را در بر بگیرد؛ این وضعیت در روز سه‌شنبه نیز در برخی از نواحی شمال شرق کشور ایجاد خواهد شد و بارش پراکنده باران و وزش باد برای این نقاط پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در سه روز آینده و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب استانهای هرمزگان، کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق فارس دچار ابرناکی، رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهند شد؛ بنابر این گزارش وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر عمومی در این مناطق دور از انتظار نیست و باید تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارت احتمالی مدنظر قرار گیرد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: پیش‌‌بینی می‌شود طی ساعتهای آینده نیز وزش باد شدید در برخی مناطق جنوب سمنان، قم، مرکزی، جنوب تهران و شمال اصفهان موجب ایجاد گردوخاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

وظیفه حداکثر دمای امروز تهران را در گرمترین ساعات ۳۹ درجه بالای صفر اعلام کرد که این دما فردا (دوشنبه) یک درجه افزایش پیدا خواهد کرد؛ اهواز نیز با ۴۷ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان به شمار می‌رود؛ شهرکرد نیز با ۱۴ درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان است.

وی ادامه داد: گرم‌ترین نقاط کشور نیز منطقه شوش و دهلران با ۵۰ درجه بالای صفر هستند و خنک‌ترین محدوده نیز در اردبیل است.
انتهای پیام/

 منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان