کد خبر: 331675
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


سخنگوی قوه قضاییه گفت که ماجرای سوءقصد به برادر یکی از سران فتنه به خاطر مسائل خانوادگی بوده و مسائل سیاسی و تروریستی مطرح نیست.

به گزارش خبرنگار قضایی عصر اهواز، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه نود و نهمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی براینکه گفته می‌شود یک فرد دو تابعیتی در گرگان به اتهام اقدام علیه نظام دستگیر شده است گفت: اصل موضوع صحت دارد و در گرگان یک فرد ایرانی دو تابعیتی دستگیر شده است اما اینکه تحت چه عنوانی دستگیر شده است اطلاع ندارم و علت اینکه این دستگیری در گرگان صورت گرفته به خاطر حضور متهم در آن شهر بود وگرنه پرونده احتمالاً در تهران رسیدگی می‌کند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر آخرین وضعیت پرونده سوءقصد به برادر یکی از سران فتنه گفت: در این پرونده مسائل سیاسی و تروریستی مطرح نبوده و مسئله خانوادگی است و اگر شاکی خصوصی نداشته باشد پرونده تعقیب نمی‌شود.

سخنگوی قوه قضاییه همچنین در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران درباره نتیجه گزارش سازمان بازرسی در خصوص علت آتش سوزی پتروشیمی بوعلی گفت: هنوز گزارش نیامده اما براساس سوالی که از قاضی سراج داشتم اعلام کرد که این آتش سوزی عمدی نبوده است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان