کد خبر: 331631
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ابوطالب داودی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت ۳۵ کیلومتر از شبکه برق رسانی فرسوده از نوع مسی با کابل خود نگهدار جدید تعویض شده و ۹۰درصد شبکه ها در مناطق روستایی شهرستان گتوند نوسازی واز نوع کابلی شده است.
وی با بیان اینکه در سال جاری تعویض سیم شبکه برق به کابل خود نگهدار در طول ۳۰ کیلومتر از شبکه در دستور کار قرار گرفته و بزودی اجرا می شود به تشریح وضعیت روشنایی معابر و خیابانهای این شهرستان پرداخت و افزود: پارسال به همت شهرداری ها بیش از یکهزار چراغ روشنایی اصلاح و روشن شد و همچنین ۶۶ پایه تلسکوپی در شهرگتوند، ۳۰پایه تلسکوپی در شهر جنت مکان،۲۰ پایه در شهر ترکالکی و در شهرهای سماله ۲۰ پایه تلسکوپی نصب گردید.
داودی گفت: پارسال ۲۵ دستگاه ترانسفورماتور با ظرفیت های مختلف با ۹میلیارد ریال اعتبار از منابع داخلی شرکت توزیع هزینه در مناطق مختلف این شهرستان نصب و وارد شبکه شد.
وی همچنین افزود:۶۰ دستگاه ترانس های موجود شبکه درکارگاه سرویس و نگهداری شدند و همچنین بیش از ۱۵۰ کیلومتر از شبکه های فشار متوسط و ضعیف سرویس شدند.
داودی در ادامه افزود: بیش از پنج هزار متر شبکه های احداثی فشار متوسط در شهرستان گتوند به صورت کابل و همچنین چهار هزار و ۵۰۰متر ازشبکه های احداثی به صورت سیم انجام گردید.
مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان گتوند تصریح کرد: تلاش شرکت برق در کاهش تلفات و ایجاد بستر مناسب به منظور استفاده از انرژی های نو در سال آتی استوار شده و گام های خوبی در این راستا برداشته شده است.
داودی افزود: پارسال با حمایت فرماندار و همکاری سازمانها و اداره ها و نیز همکاری مردم شهرستان گتوند درصد تلفات انرژی برق در این شهرستان تک رقمی گردید که برای کاهش آن در سال جاری نیاز به همکاری مردم نیازمندیم.
مدیر شرکت توزیع نیروی برق گتوند در پایان گفت: با توجه به اینکه تنها راه حل کاهش مبلغ قبض برق رعایت الگوی مصرف که سه هزار کیلو وات ساعت در ماه است لذا از شهروندان خواست تا در مدیریت مصرف برق همکاری کنند تا در فصل تابستان با مشکل قطع برق مواجه نشویم.
شهرستان ۷۴ هزار نفری گتوند درشمال استان خوزستان واقع شده است.
۷۴۶۷/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان