کد خبر: 331617
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان یکشنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به سفر یک روزه معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به خوزستان اظهار کرد: شرکت در آیین حذف واحد کلرآلکالی پتروشیمی بندر امام، بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب صنعتی پتروشیمی تخت جمشید، کلنگ زنی واحد پساب صنعتی پتروشیمی بندرامام و دیدار با مدیران صنایع پتروشیمی از برنامه های صبح روز سه شنبه خانم ابتکار است.
وی افزود: عصر سه شنبه نیز عقد قرارداد طرح جمع آوری گازهای همراه نفت، کلنگ زنی نخستین مدرسه طبیعت در گیت بوستان سازمان آب و برق خوزستان در اهواز، دیدار با مجمع نمایندگان خوزستان، دیدار با تشکل های مردم نهاد و نشست با مسئولان استان در زمینه ریزگردها با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می شود.
این سفر هفتمین سفر ابتکار به خوزستان است. در سفر قبلی وی در دی ماه پارسال، معاونان وزرا و مدیران ارشد پنج وزارتخانه از جمله معاون وزارت جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها و مراتع کشور، معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران، نماینده سازمان هواشناسی کشور، مدیر ستاد ملی مقابله با ریزگردها و همچنین نمایندگانی از وزارت نیرو و وزارت بهداشت، وی را همراهی کردند.
۷۱۵۱/ ۶۰۳۷



منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان