کد خبر: 331573
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس با بیان اینکه نتیجه برجام در کشور قابل مشاهده نیست، گفت: برجام فرجامی برای ایران نداشته است.

فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به بد‌عهدی امریکاییها در پسا برجام، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در دوران پسا برجام به تعهدات خود عمل کرده و این طرف غربی است که باید گامهای بیشتری در راستای اجرایی شدن برجام بردارد.

وی با بیان اینکه دولت بر روی گشایشهای اقتصادی از طریق برجام مانور داد، خاطرنشان کرد: نتایج و دست‌آوردهای برجام در کشور قابل مشاهده نیست و شعارهایی که در برجام داده شده و مردم را به حل مشکلات امیدوار کرده بود محقق نشده است.

فلاحتی به طرح مجلس نمایندگان امریکا مبنی بر  ممنوعیت خرید آب‌سنگین از ایران و همچنین ممانعت از فروش  هواپیما به کشورمان اشاره کرد و گفت: بعد از برجام بدعهدیهای امریکا آشکارتر شده است.

نماینده مردم قاینات در مجلس با اشاره به سپری شدن یک سال از برجام افزود: گشایش اقتصادی و رفع تحریمها از اهداف اصلی جمهوری اسلامی ایران برای نشستن به پای میز مذاکره بود اما پس از یک سال متأسفانه شاهد رسیدن به این هدفها نیستیم.

فلاحتی با بیان اینکه امریکا تلاش دارد که برجام نتیجه و دست‌آوردی برای جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد، تأکید کرد: اگر امریکاییها به بدعهدیهای خود ادامه دهند حتماً موضع‌گیری قوی و انقلابی خواهیم داشت.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان