یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331570
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، رضا رضایی صبح امروز یکشنبه در نشست با استاندار خوزستان، بیشترین نیاز به فضاهای آموزشی را مناطق حاشیه ای شهر اهواز و مناطق روستایی و عشایری برشمرد و اظهار کرد: امید است با نگاه ویژه استاندار به مناطق حاشیه ای شهر اهواز و مناطق محروم روستایی و عشایری بتوانیم گامهای خوبی برداریم.

وی همچنین گزارشی از پروژه های آموزشی در دست اجرا، تجهیز مدارس، آخرین وضعیت مدارس استان و مسائل مربوط به خیرین مدرسه ساز ارائه کرد و افزود: در بخش جلب مشارکت خیرین مدرسه ساز و مشارکت های مردمی تا امروز مبلغ ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار مورد تعهد خیرین جلب شده است. 

مدیر کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس خوزستان در ادامه، آمار احداث مدارس را از ابتدای سال تحصیلی ۹۴-۹۵ تعداد ۳۰۰ فضای آموزشی برشمرد و گفت: این پروژه در قالب یک هزار و ۲۰۰ کلاس درس در استان خوزستان پیش بینی شده است که ۱۶۵ باب فضای آموزشی آن در قالب ۶۸۰ کلاس درس به بهره‌برداری رسید.

رضایی اضافه کرد: از این تعداد، ۸۰ باب فضای آموزشی مورد تعهد خیرین آموزشی و مشارکت های مردمی در قالب ۳۲۰ کلاس درس در حال احداث است.

وی تصریح کرد: طبق پیش بینی های انجام شده، در صورت تامین اعتبارات مربوطه، ابتدای سال تحصیلی ۹۵ -۹۶ بیش از ۹۰ باب فضای آموزشی در قالب ۳۶۰ کلاس درس به بهره‌برداری خواهد رسید و تحویل آموزش وپرورش می شود.

رضایی در مورد وضعیت مدارس استان نیز عنوان کرد: برخی مدارس نیاز به تخریب و برخی نیاز به مستحکم سازی دارند، البته در بخش مقاوم سازی مدارس کارهای خوبی انجام شده است.

مدیر کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس خوزستان بیان کرد: در مورد مدارس خشت و گلی و سنگی که در مناطق روستایی و عشایری قرار دارند، طرحی آماده شده که بر اساس آن تا نیمه دوم سال ۹۶ تمامی این مدارس برچیده و نوسازی شوند تا دیگر شاهد مدرسه خشت و گلی در استان خوزستان نباشیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان