یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331565
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرپرست استقلال خوزستان می‌گوید هنوز تیمش بلیتی برای پرواز به تبریز خریداری نکرده است.

بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که تیمش چه زمانی برای بازی با تراکتورسازی به تبریز می‌رود؟ گفت: ما طبق برنامه اولیه امروز (یکشنبه) ساعت ۶ صبح به تبریز پرواز داشتیم. بعد از گذشت مدتی سازمان لیگ به ما اعلام کرد که بازی در کرج برگزار می‌شود. به این ترتیب ما بلیت‌های پرواز خود به تبریز را لغو کردیم و به تبع آن هتل رزرو شده را هم کنسل کردیم. با هزار زحمت توانستیم بلیت پرواز به تهران را ساعت ۱۰:۴۰ امروز (یکشنبه) را به دست آوریم و تا ساعت ۲۲ شب گذشته به دنبال هتل در تهران بودیم.

او ادامه داد: شب گذشته به سختی یک مجموعه متعلق به سپاه را در کرج پیدا کردیم تا در آنجا اسکان داده شویم که یک باره به ما زنگ زدند و گفتند بازی به تبریز منتقل شده است. ما هم گفتیم چشم ولی انصافا ما الان دقیقا نمی‌دانیم که آیا بلیت به تبریز را می‌توانیم تهیه کنیم یا نه. اصلا وضعیت ما مشخص نیست و تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ بلیتی را نتوانسته ایم برای سفر به تبریز تهیه کنیم و در حال حاضر در راه تهران هستیم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان