یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331457
تاریخ انتشار: شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز از منابع محلی این آتش سوزی در بخش وسیعی از مراتع منطقه سرگر از دهستان قیلاب در ۱۲ کیلومتری شهر بیدروبه در بخش الوار اندیمشک رخ داده است.
به گفته منابع محلی در جنگل های منطقه انارکی در ۲۵ کیلومتری بیدروبه اندیمشک نیز وقوع آتش سوزی گسترده گزارش شده است.
در پی این آتش سوزی روابط عمومی دادگاه الوار گرمسیری اندیمشک با همکاری اداره منابع طبیعی این شهرستان برای مهار آتش از مردم و دوستداران محیط زیست درخواست کمک برای اعزام گروه های ویژه به محل آتش سوزی کرد.
احمد قلاوند از دوستداران محیط زیست و معروف به پسر بلوط ایران نیز در گفت و گو با ایرنا از مردم خواست برای مهار آتش سوزی در جنگل های بخش الوار وارد عمل شوند.
تلاش مسوولان و مردم برای مهار آتش سوزی آغاز شده اما خبری از جزییات این حادثه دریافت نشده است.
صعب العبور بودن و کمبود امکانات موجب کندی روند مهار آتش سوزی در بخش الوار گرمسیری اندیمشک در سالهای اخیر شده است.
اوایل تیرماه نیز بخشی از جنگل های بلوط بخش الوار گرمسیری اندیمشک در شمال استان خوزستان آتش گرفت.
آتش سوزی در جنگل ها و مرتع اندیمشک در سالهای اخیر به دلیل کمبود تجهیزات اطفای حریق خسارت جبران ناپذیری به درختان بلوط این منطقه وارد کرده است.
در شهرستان اندیمشک ۸۰ هزار هکتار جنگل وجود دارد که به دلیل کمبود امکانات و تجهیزات این جنگل ها در معرض نابودی ناشی از آتش سوزی قرار دارند.
افزون بر یک هزار هکتار از جنگل های بخش الوار اندیمشک که دارای گونه های گیاهی ‏نادر هستند نیز در سالهای گذشته در آتش سوخت.
بخش الوار گرمسیری اندیمشک در شمال استان خوزستان دارای ۱۸۷ روستا و حدود ۲۵هزار نفر جمعیت است.
۶۰۶۸/۷۲۸۱منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان