کد خبر: 331430
تاریخ انتشار: شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، دبیر سمینار منطقه ای تحلیلی بر فرصتهای همه جانبه و تنگناهای توسعه در آبادان عصر امروز شنبه در جمع خبرنگاران از «بررسی ظرفیتها و فرصتهای اقتصادی منطقه با رویکرد اقتصاد مقاومتی»، «راهبردهای تدوین سند جامع مدیریت و برنامه ریزی پایدار شهری»، «آسیب شناسی فرهنگی در بعد اجتماعی، اخلاقی، دینی، علمی و اثرگذاری آن در پیشرفت منطقه»، «آسیب شناسی اُفت تحصیلی در حوزه های تدریس و عوامل یادگیری»، «بررسی فرصتهای اقتصادی منطقه با تأکید بر جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی»، «ارائه راهکارهای نوین جهت ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشت و درمان منطقه»، «راهکارهای شناسایی، توانمند سازی و بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد در توسعه منطقه» و «شناسایی پتانسیل های مؤثر درعمران شهری بارویکرد تبدیل منطقه به قطب گردشگری» به عنوان محورهای اصلی قابل پرداخت در این سمینار عنوان کرد.

محمد طاهری از گردهمایی معلمان، دانشجویان، اساتید و پژوهشگران شهرهای آبادان و خرمشهر، تبادل ایده ها، دستاوردها، کارهای تحقیقاتی جدید به عنوان اهداف اصلی برپایی این سمینار نام برد.

وی گفت: آن دسته از پژوهشگران، اساتید دانشگاه، دانشجویان وعلاقمندان به مباحث علمی و پژوهشی می توانند مقالات خود را به دبیرخانه این سمینار واقع در آبادان، بلوار دهداری- خانه مردم- واحد پژوهش دفتر غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی پست و یا به نشانی اینترنتی abadanseminar@gmail.com ارسال کنند.

طاهری با بیان اینکه در زمان حاضر کار ارسال مقالات آغاز شده است، یکم آذرماه امسال را آخرین مهلت برای ارسال مقالات عنوان کرد و افزود: سمینار مذکور بیست و پنجم آذرماه امسال در محل سینما نفت آبادان و با حضور نمایندگان، مسئولان و جمعی از اساتید برگزار می شود.

وی در خصوص شرایط عمومی پذیرش مقالات اظهار کرد: مقالات بایستی حداکثر در ۲۰ صفحه و به صورت فایل word و pdf از طریق نشانی اینترنتی سمینار ارسال شوند ضمن آنکه هرمقاله می تواند ۳ نویسنده داشته باشد وهر پژوهشگر نیز تنها در یک محور می تواند به عنوان نویسنده نخست باشد اما در سایر محورها شرکت وی به عنوان نویسنده دوم و یا سوم منعی ندارد.

دبیر سمینار منطقه ای تحلیلی بر فرصتهای همه جانبه و تنگناهای توسعه در آبادان با بیان اینکه راهنمای نگارش مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی در سایت قرار دارد؛ تصریح کرد: مقالات به صورت سخنرانی یا پوستر پذیرفته می شوند.

به گفته طاهری، به مقالات برتر در هر محور جوایزی اهدا می شود ضمن آنکه گواهی ارائه مقاله و شرکت در سمینار برای تمامی شرکت کنندگان نیز صادر می شود.

وی گفت: محورهای تعیین‌شده تنها بایستی در حیطه آبادان بررسی شود و چنانچه استقبال خوب بود در مراحل بعدی کار در سطح استان، کشور و حتی بین المللی دنبال می شود.

دبیر سمینار منطقه ای تحلیلی بر فرصتهای همه جانبه و تنگناهای توسعه در آبادان افزود: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر مراتب را از طریق کانال تلگرام سمینار به نشانی https://tlgrm.me/abadanseminar دنبال و یا با شماره تلفن های ۰۹۱۶۶۳۱۳۳۹۴، ۰۶۱۵۳۲۲۷۱۲۵ تماس بگیرند، ضمن اینکه وبلاگ سمینار به نشانی Www.abadanseminar.vcp.ir نیز راه اندازی شده است.

طاهری در پایان، از غلامرضا شرفی، عبدالرضا قاسمی، غلامرضا مومنی، مهران شبانکاره، فرشاد فتحی، مجتبی افشارپور، محمد طاهری، محمد تقی محمدی، احسان عباسپور، مسعود ترابپور، مهدی بصیری و سعید عباسی نیا به عنوان اعضای اصلی و داوران سمینار منطقه ای تحلیلی بر فرصتهای همه جانبه و تنگناهای توسعه در آبادان نام برد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا در تمامی شرکت کنندگان بتوانند در فضای حاصل شده ایده های جدید خود را ارائه و با نوآوریهای دیگران در زمینه های مختلف منطقه آشنا شوند. منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان