کد خبر: 331373
تاریخ انتشار: شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تسنیم که از ساعات اولیه صبح امروز برای پوشش اخبار تظاهرات جنبش روشنایی به محل برگزاری این تظاهرات رفته بود در اثر انفجارهای پیاپی امروز مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش دفتر منطقه‌ای عصر اهواز، خبرنگار این خبرگزاری که از ساعات اولیه صبح امروز برای پوشش اخبار تظاهرات جنبش روشنایی به محل برگزاری این تظاهرات رفته بود در اثر انفجارهای پیاپی امروز مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

وی در حالی که در نزدیکترین محل به انفجار نخستین بمب حضور داست خوشبختانه از این حادثه جان سالم به در برده و جهت مداوا در یکی از بیمارستانهای شهر کابل به سر می‌برد.

تسنیم در حالی که مجروح شده جهت انجام رسالت خبرنگاری خود در همان حال به وسیله تلفن همراه خود تصاویری را ضبط و توسط یکی از همراهان خود ارسال کرد که در زیر برخی از این تصاویر را مشاهده می‌کنید:

وی همچنین پس از انتقال به بیمارستان نیز سعی کرد تا آخرین تصاویر مجروحان این حادثه را ضبط و ارسال کند که نمونه‌ای از این تصاویر در زیر قابل مشاهده است.

 

عصر اهواز ضمن آرزوی سلامتی برای این خبرنگار عزیز مراتب قدردانی خود از عمل فداکارانه، شجاعانه و همراه با حس مسئولیت‌پذیری ایشان را اعلام می‌دارد.

انتهای پیام/.منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان