یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331365
تاریخ انتشار: شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: قسمتی از مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی خوزستان به مرکز درمان شبانه‌روزی جانبازان شیمایی و نخاعی تبدیل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایرا ن(ایسنا) منطقه خوزستان، عبدالرضا فرجیان در حاشیه بازدید از روند پروژه احداث تنها مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از سال ۷۸ پیگیری احداث این مرکز صورت گرفت و مکانی به وسعت بیش از ۲ هزار مترمربع و با ۱۵۰۰ مترمربع زیربنا جهت راه‌اندازی این مرکز اختصاص داده شد.

وی افزود: ایجاد آسایشگاه و مرکز فرهنگی برای تشکل‌های جانبازان و پایش‌های سلامت در این مرکز پیش‌بینی شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: با توجه به این‌که ۱۰۰ جانباز نخاعی، ۳۴۰۰ جانبازان شیمایی و ۸۷۰۰ جانباز اعصاب و روان در استان وجود دارد، نیاز بود که یک مرکز درمان تخصصی برای جانبازان راه‌اندازی شود. قسمتی از این مرکز توانبخشی به مرکز درمان شبانه‌روزی جانبازان شیمایی و نخاعی تبدیل خواهد شد.

فرجیان عنوان کرد: بیش از ۲ میلیارد تومان جهت ساخت و ۲ میلیارد تومان جهت تامین تجهیزات برای راه‌اندازی این مرکز لازم است که استاندار قول پیگیری تامین این اعتبارات را دادند. همچنین  آیت‌الله شهیدی نماینده ولی فقیه در بیناد شهید و معاون رییس جمهور در سفر به اهواز، بر افتتاح این مرکز تاکید کردند.

وی گفت: در نشست با استاندار خوزستان قول اختصاص ۲ دستگاه آمبولانس مجهز برای بیمارستان روان‌پزشکی جانبازان بوستان اهواز و مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان داده شد؛ امیدواریم در هفته دولت و یا در هفته دفاع مقدس شاهد افتتاح این مرکز باشیم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان