یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331350
تاریخ انتشار: شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مهرداد شریف مخمل زاده شنبه در ستاد فرهنگی و اجتماعی با موضوع مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی در سرسرای اداری استانداری خوزستان اظهار کرد: تا امروز نگاه به مساله کاهش آسیب های اجتماعی حداقلی بوده و کمتر به تحلیل و تببین پرداخته شده، بنابراین باید در این حوزه چشم انداز تحلیلی داشته باشیم.
وی افزود: پرداختن به آسیب های اجتماعی زمانی موثر است که کمترین فاصله بین نهادهای علمی، مدنی و حکومتی باشد و باید رویکرد ما در حوزه مدیریت آسیب های اجتماعی مربوط به گذشته نباشد و مشکلات سال های آینده بررسی شود.
مخمل زاده گفت: تاکنون در برقراری ارتباط بین حوزه نظر و عمل و بومی سازی دانش جهانی در حوزه آسیب های اجتماعی موفق عمل نکرده ایم که باید در این زمینه تلاش لازم صورت گیرد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان ادامه داد: آسیب های اجتماعی ایران را باید در چهارچوب نقشه کلی و صورت بندی های جدید و قدیم آن مطالعه کرد و در این چشم انداز به درستی مولفه های تغییر در جامعه ایرانی را که متاثر از متغیرهای جهانی مانند ورود به عرصه ارتباطات و شکل گیری جامعه شبکه ای و متغیرهای ملی مانند شتابزدگی تغییرات اجتماعی هستند لحاظ شود.
وی در خصوص برنامه های تدوین شده برای مقابله با آسیب های اجتماعی در خوزستان اظهار کرد: اجرای طرح توانمندسازی جوامع حاشیه با انتخاب سه منطقه در خوزستان، تربیت ۱۰۰ مشاور متخصص در آموزش پیش از ازدواج، افزایش ظرفیت مراکز مداخله در طلاق بهزیستی و انجام طرح های تحقیقاتی از جمله این برنامه ها است.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان