کد خبر: 331257
تاریخ انتشار: شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مجید شرفی شامگاه جمعه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته کرامت که با حضور مسئولان فرهنگی شهرستان شادگان در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار کرد: از ظرفیت همه مراکز دینی و فرهنگی  برای هر چه با شکوه تر برگزار کردن جشن های دهه کرامت در شهرستان باید استفاده شود.

وی با تاکید بر همکاری همه نهادها در برگزاری برنامه های دهه کرامت افزود: اجرای برنامه های متنوع از سوی نهادهای متولی یک ضرورت است.

امام جمعه شادگان با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای دهه کرامت یکی از برنامه‌های فرهنگی و اعتقادی مهم است و هر ساله تمام نهادها اقدام به برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های متنوع با محوریت امام رضا(ع) می‌کنند، گفت: جا دارد امسال تمام دستگاه‌ها و مسئولان شهرستان هر چه مضاعف تر با ستاد بزرگداشت دهه کرامت مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد اجرای برنامه‌های متنوع و اثرگذار برای عموم مردم شهرستان باشیم.

وی، دهه کرامت را ظرفیت مناسبی برای ارائه برنامه های فرهنگی و مذهبی دانست و اضافه کرد: برنامه های این دهه باید با هم افزایی، مشارکت، خلاقیت و فراگیری تهیه و تدوین شود.

حجت الاسلام شرفی در پایان، با یادآوری این مطلب که دهه کرامت ظرفیت های بی بدیلی برای فرهنگی سازی سبک زندگی دینی دارد، افزود: شناخت شخصیت امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) و استفاده از برکات وجودی ائمه اطهار(ع) در کشور می تواند یک ظرفیت فرهنگی باشد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان