کد خبر: 331183
تاریخ انتشار: جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز حجت الاسلام محمدعلی شاه آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه با گرامیداشت پنجم مردادماه سالروز نخستین نماز جمعه به حکم حضرت امام (ره) توسط مرحوم آیت الله سیدمحمودطالقانی اظهار داشت: هم اکنون در۹۰۰شهر کشور نماز جمعه برگزار می شود.
وی افزود: به لطف الهی درشهر گتوند هر هفته با حضور باشکوه مردم ولایت مدار نماز جمعه برگزار می شود و از لحاظ مقایسه جمعیتی از جایگاه ویژه ای دربین دیگر شهرهای استان برخوردار است.
امام جمعه گتوند مردم گتوند را مردمی متدین و انقلابی و شهید پرور و پیرو ولایت دانست و تصریح کرد: جلوه نماز جمعه حضور مردم ولایت مدار و خانواده های شهدا است.
حجت الاسلام شاه آبادی با ابراز رضایت از عملکرد ستاد اقامه نماز جمعه گتوند در سال جاری، ازحمایت ،حضور و پشتیبانی همه مسئولان اداره ها و سازمان ها، نیروهای انتظامی ، بسیج و مردم ولایت مدار گتوند تشکر و قدردانی کرد و در ادامه خواستار همکاری بیشتر مدیران و دستگاه ها در فراهم کردن بستر برگزاری هرچه با شکوهتر نماز جمعه شد.
خطیب جمعه گتوند در پایان یاد و خاطره حجت الاسلام منتظری، حجت الاسلام طاهری و حجت الاسلام علوی اصل امامان جمعه سابق این شهرستان را گرامی داشت.
۷۴۶۷/۶۰۶۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان