کد خبر: 331148
تاریخ انتشار: جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

یک منبع آگاه شامگاه جمعه به ایرنا گفت:ساعت ۵ بامداد امروز همزمان با گشت زنی ماموران پلیس آبادان در یکی از مناطق آبادان، دو نوجوان ۱۶ و ۱۸ ساله با یکدیگر درگیر شدند و مامور پلیسی که قصد مداخله داشت با شلیک اسلحه شکاری از سوی نوجوان ۱۶ ساله مورد اصابت قرار گرفت.
وی اضافه کرد:نوجوان ۱۶ ساله که اسلحه شکاری در دست داشت شروع به تهدید کشتن نوجوان دیگر می کند، ماموران پلیس برای آرام کردن پسر مسلح او را به آرامش دعوت کردند و منتظر فرصتی ماندند تا بتوانند اسلحه را از دستش بگیرند اما ناگهان پسر نوجوان، ماشه را چکاند و گلوله از سلاحش خارج شده و مامور پلیس را زخمی می کند.
این منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود، افزود:با تدبیر دیگر ماموران هر دو نوجوان دستگیر شده و پلیس زخمی نیز که ساچمه های گلوله شکاری به وی اصابت کرده بود به بیمارستان منتقل شده و ساچمه ها با عمل جراحی از بدن مامور پلیس خارج شد.
همزمان کامل نوجوان ۱۶ساله ای که عامل شلیک است تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: چندی پیش توسط پسری که می شناختم و دوستانش همه وسیله هایم را در یک زورگیری به سرقت بردند.
وی افزود: پس از چند ماه وی را پیدا کردم و اسلحه شکاری تهیه کرده و زمانی که که وی قصد رفتن به خانه را داشت قصد قتل وی را داشتم تا انتقام گرفته باشم.
کامل گفت:چند ساعتی ا ست که اینجا در انتظار نشسته بودم تااینکه خلیل قصد رفتن به خانه را داشت ولی بدشانسی آوردم و زمانی که قصد داشتم او را به قتل برسانم پلیس سر رسید و مانع کار شد و اگر حضور به موقع پلیس نبود، خلیل زنده نبود.
تحقیقات پلیس برای بررسی ادعاهای ‘کامل’ ادامه دارد.
۷۱۰۴/۶۱۲۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان