یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 331112
تاریخ انتشار: جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ علی الهامی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت غیرقانونی یک کارگاه تولید و توزیع ترشی در شهرستان دزفول بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی عنوان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان دزفول پس از شناسایی این کارگاه با هماهنگی مقام قضایی از این کارگاه بازرسی و مقدار ۱۶۰ بشکه حدودا ۱۶۰ کیلوگرمی و ۹ بشکه ۲۰ لیتری حاوی ترشی غیر بهداشتی و فاسد را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با بیان اینکه محیط این کارگاه کاملا غیربهداشتی و فاقد مجوز اداره بهداشت بوده است از بازداشت یک نفر در این خصوص و تحویل وی به مراجع قضایی خبر داد.

سرهنگ الهامی به شهروندان تاکید کرد: هرگونه فعالیت اقتصادی غیرمجاز را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان