کد خبر: 331109
تاریخ انتشار: جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز حجت الاسلام نعمت الله خدامی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک در جمع نمازگزاران افزود:در برخی مناطق احداث مسجد نیاز است اما برای اجرای این مهم، زمین کافی وجود ندارد، لذا می توان در بوستان ها مساجد کوچک و با هزینه کم احداث گردد.
وی با بیان اینکه احداث مساجد کوچک و ساده نیاز به هزینه چندانی ندارد، گفت:امید است با رویکرد جدید مسوولان شهرستان، این نیاز و مطالبه پیگیری شود.
حجت الاسلام خدامی در ادامه سخنانش به کودتای اخیر در ترکیه اشاره کرد و گفت:این کودتا بار دیگر ثابت کرد که آمریکایی ها به خادمان خود نیز رحم نمی کنند و در حالی که ترکیه خدمات چشمگیری به تروریست ها ارائه کرد، از گزند آنان در امان نماند.
حجت الاسلام خدامی خطیب جمعه این هفته اندیمشک افزود:این حوادث برای همه درس عبرت است و از طرفی باید هوشیار بود که تمامی ناامنی های منطقه برای ناامن کردن مرزهای ایران است.
امام جمعه اندیمشک گفت:این تحرکات در شکل واقعی برای ضربه زدن به ایران است و کسانی که کودتا کردند گرایش شدید به عربستان، صهیونیسم و آمریکا داشتند.
وی با اشاره به خدمات چشمگیر آل سعود به استکبار بیان کرد:آل خلیفه در بحرین ظلم را به بینهایت رسانده که این ظلم خودشان را نابود خواهد کرد .
وی همچنین با انتقاد از مواضع بان کی مون و سخنان بی اساس آنان از سفر سردار سلیمانی به سوریه اشاره کرد و گفت:جانبداری آنان از آمریکا آشکار است و همچنین بدعهدی آمریکایی ها به خوبی ثابت شده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش با گرامی داشت سالروز اقامه نخستین نمازجمعه در تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به امامت آیت الله طالقانی، گفت:پایگاه های هدایت مردم در سراسر کشور و سنگرهای دفاع معنوی در مقابل دشمنان، امامان جمعه هستند .
حجت الاسلام خدامی اظهار کرد:مدیران و مسوولان می توانند از تریبون نماز جمعه برای انعکاس گزارش عملکرد خود به مردم استفاده کنند.
به گزارش عصر اهواز در فاصله میان دو نماز ظهر و عصر، جمعی از مسوولانی که طی یکسال گذشته ستاد نماز جمعه شهرستان را همراهی و مورد حمایت قرار دادند تجلیل شد.
۷۲۸۱/۶۱۲۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان