کد خبر: 331051
تاریخ انتشار: جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، در این دوره از مسابقات که با شرکت شش تیم پتروشیمی مارون، پتروشیمی بندرامام، منتخب اندیمشک، منتخب آبادان، منتخب جوانان استان و نفت امیدیه به انجام رسید، تیم پتروشیمی بندرامام موفق شد سکوی نخست مسابقات را از آن خود کند.

یوسف حیدری سرپرست هیئت والیبال شهرستان ماهشهر در گفتگو با مهر اظهار کرد: تیم ها در دو گروه سه تیمی و به صورت دوره ای به رقابت پرداختند که پس از انجام بازی های دور مقدماتی، دو تیم پتروشیمی مارون و پتروشیمی بندرامام خمینی با غلبه بر تیم های منتخب جوانان استان و منتخب اندیمشک فینالیست جام چندجانبه را به خود اختصاص دادند.

وی افرود: در مسابقه فینال تیم والیبال پتروشیمی بندرامام با نتیجه سه بر دو تیم پتروشیمی مارون را شکست داد و موفق به مقام قهرمانی شد.

حیدری عنوان کرد: مسابقات والیبال چندجانبه بندرماهشهر به همت پتروشیمی مارون و هیات والیبال شهرستان در سالن اندیشه شهرک بعثت برگزار شد.

سرپرست هیئت والیبال ماهشهر، ارتقای سطح کیفی والیبال شهرستان را برگزاری رقابت های منظم باشگاهی دانست و تصریح کرد: امیدوارم با جذب اسپانسر و اعتبارات کافی شاهد توسعه والیبال شهرستان باشیم تا با تمهیدات به عمل آمده والیبال ماهشهر به جایگاه واقعی خود در سطح استان دست پیدا کند.

وی در پایان، از تلاشها و زحمات آقای هاشمی مسئول امورورزش پتروشیمی مارون قدردانی کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان