کد خبر: 330884
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


سرمربی تیم فوتبال استقلال از وضعیت بدنی شاگردانش ابراز رضایت کرد.

به گزارش سرویس اخبار ورزشی عصر اهواز، علیرضا منصوریان قبل از آغاز تمرین امروز (پنجشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از وضعیت بدنی شاگردانم رضایت کامل دارم. شرایط بدنسازی ما در راستایی که می‌خواستیم تغییر کرد. در ۱۵ روز اخیر طبق برنامه مربی بدنساز‌مان تمرین کردیم.

وی ادامه داد: از باشگاه تشکر می‌کنم که شرایط برگزاری اردوی ما در ارمنستان را فراهم کرد اما از آقای جهانیان و افشارزاده خواسته‌ایم تا یک جای ثابت برای تمرینات تیم پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز دلخوری از پرسپولیسی‌ها یادآور شد: ما قرار شد تمرینات‌مان را در زمین شماره ۲ ورزشگاه‌ آزادی پیگیری کنیم اما نمی‌دانستیم که به یک باره طاهری (سرپرست باشگاه پرسپولیس) هوس می‌کند تمرینات پرسپولیس را به این زمین انتقال دهد در حالی که آنها دو ورزشگاه در اختیارشان است. صلاح نیست دو تیم بزرگ پایتخت و دو رقیب سنتی هر روز در یک جا تمرینات خود را انجام دهند. ما و پرسپولیس با یکدیگر رقیب هستیم اما نباید این قدر حساسیت به خرج داد. من و کریم باقری هم با یکدیگر ۲۰ سال است رقیب هستیم اما با هم رفاقت هم داریم. به هر حال به طاهری متذکر می‌شوم هرجا ما می‌رویم آنها هم نیایند.

ادامه داردمنبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان