کد خبر: 330841
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری پلیس با کاروان اشرار مسلح در ۱۴۰ کیلومتری شمال شهداد خبر داد و گفت: پلیس با استفاده از آتش بالگردهای هوانیروز ۱.۵ تن تریاک را معدوم کرد.

به گزارش عصر اهواز از کرمان، به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا بنی‌اسدی در بیان جزئیات این درگیری اظهار داشت:  ماموران انتظامی کرمان با اقدامات فنی و اطلاعاتی از عبور کاروانی از اشرار مسلح آگاه شدند، از این رو شب گذشته عملیات انهدام این باند را آغاز کردند.

وی مبدأ حرکت این باند را مرزهای شرقی کشور عنوان کرد و افزود: با هماهنگی‌های انجام شده با هلیکوپترهای هوانیروز و هواپیمایی هواناجا محل عبور اشرار شناسایی و اشرار به محض مشاهده ماموران درگیری مسلحانه را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان محل دقیق این درگیری را در ۱۴۰ کیلومتری شمال شهر شهداد عنوان کرد و بیان داشت: در این درگیری، کاروان چهار خودرویی قاچاقچیان در آتش بالگردهای هوانیروز سوخت و ماموران پلیس در پاکسازی منطقه یک و نیم تن تریاک سوخته را از میان بقایا کشف کردند.

وی به دیگر دستاوردهای این طرح نیز اشاره کرد و گفت: ماموران علاوه بر اینکه جلوی عبور این کاروان به قلب کشور را گرفتند، توانستند چندین قبضه سلاح و مقادیر قابل توجهی مهمات را نیز از اشرار کشف کنند.

سردار بنی‌اسدی در پایان با بیان این مسئله که به هیچ عنوان اجازه جولان به قاچاقچیان مواد مخدر نخواهیم داد، اضافه کرد: ورود مواد مخدر به کشور از دسیسه‌های دشمن است و ما تا آخرین قطره خون‌مان در راه حفظ میهن اسلامی تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان