یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 330802
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید مجید شرفی پیش از ظهر امروز پنج شنبه جلسه ستاد گرامیداشت پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه که  در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: نماز جمعه یکی از مهمترین پایگاههای فرهنگی، سیاسی واجتماعی به شمار می رود که این پایگاه باعث ایجاد اتحاد وانسجام هر چه بیشتر در بین مسلمین شده است.

وی افزود: پنجم مردادماه سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه در تهران بعد از انقلاب اسلامی به امامت مرحوم آیت الله طالقانی، فرصتی ارزشمند برای تقدیر از همه خدمتگذاران نهاد نماز جمعه در سراسر کشور است.

امام جمعه شادگان ادامه داد: این سالروز یک ظرفیت بسیار خوب برای بیان اهمیت نماز جمعه و بیان فعالیت ها و کارکردهای نماز جمعه در شهرستان شادگان است که امیدواریم که در این روز با همکاری مردم، مسئولان و اعضای ستاد نماز جمعه بتوانیم برنامه های متنوعی را برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه نماز جمعه این دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی گفت: نماز جمعه سنگر دشمن شکن و پشتوانه دینی و اعتقادی اسلام است که باید به عنوان نماد وحدت امت اسلامی باشکوه برگزار شود.

حجت الاسلام شرفی تصریح کرد: همواره حضور پرشور مردم با بصیرت و آگاه در نمازجمعه موجب یأس و ناامیدی دشمنان و بالا بردن بصیرت دینی و انقلابی مردم شده است. نماز جمعه شهرستان شادگان یکی از باشکوه ترین نمازهای جمعه در سطح استان است که جای شکرگزاری دارد.

 امام جمعه شادگان ضمن قدردانی از تعامل و همکارشی و همراهی رسانه ها از جمله خبرگزاری ها و مطبوعات در انعکاس اخبار نماز جمعه شادگان، خبرنگاران را سربازان بی‌منت مردم دانست که برای رفع مشکلات مردم تلاش می‌کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان