کد خبر: 330773
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عبدالحسین معظم فر در گفتگو با مهر اظهار کرد: در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه شامگاه پنجشنبه طی تماسی با سامانه ۱۲۵ این سازمان خبر از پیدا شدن جنازه یک  پیرمرد ۵۲ ساله در زیرزمین منزلش واقع در انتهای خیابان کشاورز دزفول به ماداده شد.

وی افزود: بلافاصله پس از برقراری این تماس، دو اکیپ از ناجیان ۱۲۵ توسط ستاد فرماندهی عملیات به محل گزارش شده اعزام شدند و جنازه پیرمرد مذکور را به بیرون انتقال دادند.

مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول تصریح کرد: این خانه مسکونی بیشتر به متروکه شباهت داشت و پر از ضایعات و زباله های دور ریختنی بود.

معظم فر با اشاره به تخریب شدن راه پله منزل مذکور، عنوان کرد: این مشکلات، دردسرهای زیادی برای ما به همراه داشت اما خوشبختانه با تلاش پرسنل توانستیم جسم بی جان پیرمرد را بیرون آورده و تحویل نیروهای پلیس آگاهی حاضر در محل دهیم.

وی یادآور شد: مطابق با اظهارات برادر وی، این پیرمرد بیمار روانی بوده و تنها در این محل به صورت تنها زندگی می کرده که و این فرد بعد از گذشت حدودا یک ماه برای دیدن برادرش مراجعه کرده و با جنازه او روبه رو شده و بلافاصله موضوع را با آتش نشانی و نیروی انتظامی مخابره می کند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان