کد خبر: 330723
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ملی‌پوش زنجانی فوتسال بانوان گفت: ورزش و ورزشکار جزو مهم یک جامعه محسوب می‌شوند که در این مسیر نیازمند حمایت مادی و معنوی مسئولان دارد و نباید اجازه دهند ورزشکار در جامعه خود غریب و تنها باشد.

مهسا کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: شش سال از ورودم به ورزش فوتسال می‌گذرد که این ورزش را از سن ۱۵سالگی با اولین حضورم در تیم آموزش و پرورش استان آغاز کردم. پس از آن به عضویت تیم شهرداری زنجان درآمدم و امسال نیز در تیم حفاری اهواز بازی می‌کنم.

وی افزود: در طول سال‌ها فعالیتم به خصوص در تیم شهرداری با ناملایمتی‌های زیادی مواجه شدم که متاسفانه در نهایت به دلیل نامناسب بودن شرایط مالی تیم شهرداری، به تیم حفاری اهواز پیوستم که در آن زمان این یک پیشنهاد بسیار خوبی بود، به همین خاطر قرارداد را بستم و راهی تیم حفاری اهواز شدم.

کمالی تصریح کرد: حضورم در تیم اهوازی برایم یک افتخار بسیار بزرگ بود؛ چراکه مسئولان این تیم اصرار داشتند تا من خودم را اهوازی معرفی کنم اما من همواره خود را ورزشکار زنجانی خطاب کردم و این در حالی بود که بی‌مهری زیادی از ورزش و حامیان آن در استان خود نسبت به خود دیده بودم.

این ملی‌پوش زنجانی در ادامه گفت: نبود حامی مالی یکی از مشکلات ما در تیم محسوب می‌شد به طوری که اگر مصدوم می‌شدیم یا اگر درخواستی داشتیم با برخورد تند مسئولان مواجه شده و از درخواست خودمان احساس پشیمانی می‌کردیم.

وی یادآور شد: با تلاشی که در این مدت حضورم در فوتسال داشتم زمانی‌ که به موفقیت نسبی دست یافتم خودم را کاملا بدون حامی احساس کردم، به طوری که خیلی غریب و بی‌سر و صدا وارد این رشته ورزشی شدم، موفقیت کسب کردم و با مدال به خانه بازگشتم و کسی نبود که حداقل یک تبریک به من بگوید و این موجب رنجش من شد. در این مسیر، وعده و وعیدهای زیادی از افراد و اشخاص مختلف شنیدم اما علنا هیچ‌یک تحقق نیافت.

کمالی در ادامه به سوابق ورزشی خود در این رشته اشاره کرد و افزود: در طول مدت فعالیتم مقام‌های زیادی از جمله قهرمانی دسته یک فوتسال کشور با تیم شهرداری زنجان، کسب عنوان خانم گلی در لیگ داخلی شیراز، حضور در تیم‌ملی فوتبال بانوان و کسب عنوان پدیده و بهترین تیم مسابقات از سوی فیفا، حضور در تیم حفاری اهواز و نایب‌قهرمانی لیگ برتر کشور، عنوان سومی در تورنمنت جهانی روسیه و اولین بانوی ملی‌پوش تاریخ فوتسال استان زنجان به دست آوردم.

وی خاطرنشان کرد: استان زنجان دارای استعدادهای خوب ورزشی از جمله فوتسال است که در وضعیت فعلی این رشته ورزشی، نباید انتظار آینده خوبی را برای فوتسال استان داشت؛ زیرا ورزش و ورزشکار نیازمند حامی مادی و معنوی است که اگر نباشد هرگز به نتیجه نمی‌رسد.

کمالی یادآور شد: امسال تمام تلاش خود را برای کسب عنوان بهترین بازیکن خواهم کرد که امیدوارم به این هدف برسم و نماینده خوبی در این رشته برای کشورم باشم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان