یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 330571
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

در حالی که در حادثه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا بیش از ۳۰۰ میلیون یورو خسارت به این واحد پتروشیمی وارد شده، یکی از کارگران پیمانکاری مشغول به کار در این واحد پتروشیمی، دو روز از حقوق کارگری خود را برای بازسازی واحد صدمه دیده اعطا کرد.

گروه اقتصادی عصر اهواز – محمدرضا کیاشمشکی – در روزهایی که حقوق های میلیونی و نجومی برخی مدیران دولتی خبرساز شده و آه از نهاد کارگرانی که با حداقل حقوق، تلاشی برای گذران زندگی دارند برآورده؛ هستند کسانی که از حداقل‌های خود نیز در راه کسب منافع ملی و رساندن منفعت عمومی می گذرند و از این کار ابایی ندارند.

دو هفته پیش (۱۶ تیرماه) بود که حادثه آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا که در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر واقع شده رخ داد و با سرایت این آتش از برج پارازایلین به یکی از مخازن ذخیره سازی نفتا، تا ۵۷ ساعت ادامه یافت.

این حادثه موجب شد تا برج پارازایلین و یک مخزن ۱۸ هزار تنی نفتا به طور کامل از مدار بهره برداری خارج شود و خسارت مالی بزرگی به این مجتمع پتروشیمی وارد آید که حجم این خسارت ۳۰۰ میلیون یورو برآورد شده است.

اخیراً با خبر شدیم، یکی از کارگران پیمانکاری مشغول به کار در این واحد پتروشیمی پس از خاموش شدن آتش، نامه ای به مدیریت این واحد پتروشیمی نوشت و اعلام آمادگی کرد که دو روز از حقوق ماهیانه اش بابت بازسازی دوباره واحدهای صدمه دیده پتروشیمی بوعلی سینا هزینه شود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان