یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 330531
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ناظران مجلس در شورای عالی صنایع دریایی و بیمه را انتخاب کردند.
بنابر این گزارش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، سیدمهدی مقدسی نماینده مردم اراک را از مجموع ۱۹۲ رای با ۹۵ رای به عنوان ناظر مجلس در شورای عالی صنایع دریایی انتخاب کردند.
نمایندگان مجلس همچنین علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد را با ۱۱۰ رای و ‘ عامرکعبی’ نماینده مردم آبادان را با ۷۸ رای از مجموع ۱۷۳ رای به عنوان عضو ناظر در شورای عالی بیمه انتخاب کردند.
۶۱۲۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان