کد خبر: 330498
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سعید فیوضی صبح امروز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان که با حضور اعضای مرتبط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، بر همکاری همه دستگاه ها با کمیته پشتیبانی سواد آموزی این شهرستان تاکید کرد.

وی اظهار کرد: سال گذشته با برنامه ریزی ها و اقدامات مطلوب خوشبختانه گام های خوبی در زمینه ریشه کنی بی سوادی برداشته شد که این اقدامات موجب شد تا معاون وزیر آموزش و پرورش از فرماندار و اعضای کمیته پشتیبانی سواد آموزی تقدیر کند.

وی گفت: امسال نیز باید بیش از پیش تلاش کنیم تا بی سوادی را به طور کلی ریشه کن کنیم و همه دستگاه ها موظف هستند همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.

فیوضی همچنین با تقدیر از برگزار کنندگان کنکور در شهرستان عنوان کرد: انتظار می رود دانش آموزان رامشیری امسال بتوانند رتبه های خوبی را در کنکور کسب کنند.

فرماندار رامشیر در ادامه بر پیگیری جهت احداث مدرسه در روستای رمیله سفلی، پیگیری جهت تامین اعتبار لازم برای حل مشکل مدارسی که کلاس های آنها در کانکس برگزار می شود، همکاری اداره اوقاف و سایر ادارات شهرستان در راستای تهیه پوشاک و لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت تاکید کرد.

صعود ۴ پله ای قبولی دانش آموزان

علی عساکره مدیر آموزش و پرورش رامشیر نیز در این جلسه گزارشی از نتایج برگزاری امتحانات نهایی در رامشیر ارائه کرد و گفت: خوشبختانه امسال در امتحانات نهایی شاهد رشد میزان قبولی دانش آموزان بودیم طوری که رامشیر توانست چهار پله در استان صعود داشته باشد.

وی در ادامه از عوامل و ادارات شهرستان که در امر برگزاری کنکور با آموزش و پرورش همکاری داشته اند تقدیر کرد و از اعلام رضایت بازرسان استان از روند برگزاری کنکور در رامشیر نیز خبر داد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان