کد خبر: 330495
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان در حاشیه بهره برداری از این طرح بیمارستانی به خبرنگاران گفت:دستگاه سی تی اسکن بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان یکی از دستگاه های خوب و پشرفته در نوع خود است که قابلیت تصویر برداری از وزن های بالای ۱۲۰ کیلوگرم را نیز دارد.
صادق جلیلی هزینه خرید و نصب این دستگاه را ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد و اظهارکرد: منطقه آزاد اروند نیز کمک هایی برای احداث ساختمان این مرکز با ۲۰۰ متر مربع زیر بنا کرده است.
وی گفت: در این مرکز دستگاه جانبی از جمله آندوسکوپی خریداری و نصب شده و به بیماران خدمات ارائه می دهد.
امام جمعه آبادان نیز در این آیین گفت: تمام زیرساخت های آبادان در جنگ تحمیلی از بین رفت.
حجت الاسلام علی ابراهیمی پور افزود:در دولت یازدهم توجه خوبی به امر بهداشت و درمان آبادان با کمک منطقه آزاد اروند شد و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این مهم نقش تاثیرگذاری را دارد.
وی به هم مرزی شهرستان آبادان با استان بصره عراق اشاره کرد و گفت:گردشگرانی زیادی برای درمان از آبادان عبور کرده و به شیراز و سایر مراکز استان ها می روند.
یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین خواستار تسریع در احداث بیمارستان جدید تامین اجتماعی شد.
جلیل مختار همچنین خواستار برطرف شدن مشکل بیمه صیادان،خبرنگاران و فرهنگیان شد و گفت:فرهنگیان برای انتقال سوابق خدماتی خود با مشکلاتی روبه رو هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات دهی کلینیک هشت شهریور تامین اجتماعی آبادان اشاره کرد و اظهارکرد: در این مرکز پزشکان فراتر از تعهد خود بیمار می بینند و برای بیماران نیز محدودیت های دارویی اعمال می شود.
مختار، همچنین به هشت هزار بیمه شده تامین اجتماعی در اروندکنار اشاره کرد و گفت: با توجه به تعداد زیاد بیمه شدگان در این منطقه ساخت مرکز درمانی توسط تامین اجتماعی ضروری است.
وی همچنین خواستار حفظ بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان پس از اتمام ساخت بیمارستان جدید تامین اجتماعی شد و افزود: این بیمارستان به مرکز تخصصی زنان و زایمان تبدیل شود.
در این آیین از اسماعیل زمانی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند بواسط حمایت و کمک به ساخت مرکز سی تی اسکن بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
۳۰۱۵/۶۱۲۵/ ۶۰۳۷منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان