تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 33047
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – رئیس جمعیت هلال‌احمر باغملک از افزایش خانوارهای آسیب‌دیده در سیل باغملک به ۲۰۰ خانوار خبر داد.

محسن شیخی در گفت‌وگو با سرویس مهر در خصوص آخرین جزئیات جاری شدن سیل در شهرستان باغملک اظهار کرد: شامگاه چهارشنبه به علت بارش شدید باران در شهرستان باغملک، سیل جاری شد و تعدادی از خانه‌های مردم در این سیل، دچار آسیب شد.

شیخی افزود: برآوردهای اولیه نشان داد، حدود ۱۰۰ باب منزل مسکونی در منطقه مرغزار امامزاده عبدالله باغملک بر اثر سیل دچار آسیب شده است درحالی‌که اکنون آخرین آمارهای سیده حاکی از آن است که ۲۰۰ خانوار در این سیل آسیب‌دیده‌اند و بررسی‌ها در این زمینه هنوز هم ادامه دارد.

وی عنوان کرد: تیم‌های مختلفی از هلال‌احمر به مناطق صعب‌العبور اعزام شده‌اند که هنوز آمار دقیقی از خسارت‌های سیل به ما ارائه نکرده‌اند.

شیخی همچنین گفت: سیل در منطقه گندم‌کار امامزاده عبدالله باغملک نیز باعث ریزش کوه و بستن مسیر تردد روستاهای شده است که این امر باعث شده امدادرسانی به مناطق این محدوده با مشکل مواجه شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، شهرستان باغملک، یکی از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. این شهرستان با شهرستان‌های رامهرمز، ایذه هم‌مرز است. مرکز این شهرستان، شهر باغ‌ملک است. این شهرستان تقریباً در شرق استان خوزستان واقع شده است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان