کد خبر: 330443
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز سیدتقی نوربخش شامگاه سه شنبه در آیین بهره برداری از مرکز سی تی اسکن بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان افزود: پنج میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند که امسال برای پرداخت مستمری آنها ۵۲ میلیارد ریال پرداخت می شود که این رقم یک و نیم برابر یارانه ای است که دولت از محل فروش نفت آن را تامین می کند.
وی حقوق و مستمری بازنشستگان را ناکافی دانست و گفت:سازمان تأمین اجتماعی یک روز هم در تعهداتش در خصوص پرداخت مستمری تأخیر نداشته و این امر در راستای آرامش مستمری بگیران، کار بزرگی است.
نوربخش در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته تامین اجتماعی، به خدمات درمانی این سازمان به بیمه شدگان اشاره کرد و افزود: در مراکز درمانی ملکی این سازمان، خدمات درمانی به صورت ۱۰۰ در صد رایگان انجام می پذیرد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی جدید تامین اجتماعی آبادان با ۲۰ هزار متر زیر بنا در زمینی به مساحت ۳۵ هزار متر اشاره کرد و گفت:این بیمارستان با توجه به معماری خاص شهر آبادان طراحی و با بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.
وی اظهارکرد:برای ساخت این بیمارستان که در دولت تدبیر و امید آغاز شده تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافته و قرار است در ۱۱ ماه آینده به بهره برداری برسد.
نوربخش گفت:با تکمیل و بهره برداری از بیمارستان جدید تامین اجتماعی، آبادان تنها شهرستان غیر مرکز استان خواهد بود که دو بیمارستان تامین در آن وجود دارد.
وی افزود: بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان، پس از بهره برداری از بیمارستان جدید تامین اجتماعی، به بیمارستان تخصصی زنان و زایمان تبدیل خواهد شد.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، شهرستان های آبادان و خرمشهر را بواسطه مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن در هشت سال دفاع مقدس شهرهای اسوه مقاومت توصیف کرد و بیان داشت: هر کاری که بتوانیم در این دو شهر انجام می دهیم.
۳۰۱۵/۶۱۲۵/ ۶۰۳۷منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان