کد خبر: 330374
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید این برد با حضور قاسم حدادی فر می‌توانست شیرین‌تر باشد و این قهرمانی را به این بازیکن تقدیم کرد.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از قهرمانی ذوب آهن در سوپرجام فوتبال ایران و کسب دومین جام در سال ۹۵ اظهار کرد: فکر می‌کنم این مسابقه در بهترین زمان ممکن برگزار شد. زحمات زیادی برای برگزاری آن کشیدند. بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری را هم به ثمر برسانیم.

او با اشاره به مصدومیت قاسم حدادی فر افزود: قبل از بازی با تمام وجود تصمیم گرفتیم که با قهرمانی در این مسابقه آن را به قاسم حدادی فر تقدیم کنیم. قهرمانی در سوپرجام با وجود حدادی‌فر می‌توانست شیرین‌تر باشد اما با این حال آن را به حدادی‌فر تقدیم می‌کنیم. حدادی فر حدود ۶ تا ۷ ماه نمی‌تواند تیم ما را همراهی کند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با تشکر از هواداران این تیم گفت: از همه هواداران تشکر می‌کنم. امروز ما را تنها نگذاشتند و حتی در دقایقی که تیم ما عقب افتاده بود، ما را تشویق کردند.

گل‌محمدی ادامه داد: از زحمات صادقی، مدیر کارخانه ذوب آهن و همه کارکنان این شرکت تشکر می‌کنم چرا که آن‌ها زحمات اصلی را می‌کشند.

سرمربی ذوب آهن درباره تغییرات تیمش برای فصل ۹۶-۹۵ گفت: ما شاکله اصلی‌ تیم‌مان را حفظ کردیم ولی سعی کردیم جای خالی بازیکنانی که جدا شده‌اند را پر کنیم. سعی می‌کنیم در مدت زمان باقی مانده بازیکنان دیگری را هم جذب کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا در سفر به برزیل توانست بازیکنانی را هم برای تیمش انتخاب کند یا با بازیکنان ایرانی قرارداد می‌بندد؟ گفت: هنوز مشخص نیست چه بازیکنانی جذب تیم ما می‌شوند. باید بازیکنی که می‌گیریم از لحاظ فنی در شرایط خوبی قرار داشته باشد. اکثر بازیکنان داخلی قرارداد دارند.

گل‌محمدی درباره جبران دو گلی که در طول بازی از استقلال خوزستان عقب افتادند گفت: ما شرایط سختی داشتیم و پس از اینکه دو گل از حریف خوردیم باز هم بازیکنان تمرکز خودشان را حفظ کردند و توانستند با تسلط بر جریان بازی و استفاده از موقعیت‌ها بازی را به تساوی برسانند و در وقت‌های اضافه هم به پیروزی برسیم. این پیروزی بدون تلاش بازیکنان حاصل نمی‌شد. آن‌ها زحمات زیادی کشیدند.

او اضافه کرد: از زحمات همه کسانی که برای موفقیت در این جام تلاش کردند تشکر می‌کنم. هواداران ذوب آهن نشان دادند که از شعور بالایی برخوردارند. آنها حتی وقتی ۲ بر صفر عقب افتادیم دست از تشویق ما برنداشتند و ممنون آن‌ها هستم.

سرمربی ذوب آهن درباره جایگاه این تیم در لیگ شانزدهم گفت: تلاش خودمان را می‌کنیم و دنبال پیشرفت هستیم و می‌خواهیم روز به روز جایگاه بهتری را کسب کنیم.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان