کد خبر: 330325
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز در اطلاعیه اداره کل بحران استانداری خوزستان، از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های استان خواسته شده ضمن اطلاع رسانی، نسبت به اتخاذ تصمیمات لازم اقدام، و شهروندان به ویژه بیماران، کودکان، سالمندان، مسافران، کشاورزان، دامداران و عشایر kdc نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند.
خارج نشدن غیرضروری از منزل و محل کار و تقلیل فعالیت بدنی در مواقع بالا بودن دما و رطوبت، نوشیدن مایعات به ویژه آب برای جبران از دست رفتن آب بدن در گرما، رعایت نکات ایمنی و بهداشتی مقابله با گرمازدگی، از جمله اقداماتی است که شهروندان باید در این روزها مدنظر داشته باشند.
مدیرکل هواشناسی خوزستان نیز گفت: پدیده شرجی که از صبح روز سه شنبه بسیاری از نقاط خوزستان را فرا گرفته تا اواسط هفته آینده با شدت و ضعف ادامه دارد.
کوروش بهادری سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: میزان رطوبت صبح امروز در شادگان ۹۰ درصد، و اهواز و ماهشهر ۷۰ درصد اعلام شده است.
وی افزود: تدوام پدیده شرجی و افزایش رطوبت به ویژه در شهرهای ساحلی خوزستان مورد انتظار است.
وی گفت: پیش بینی می شود از روز چهارشنبه تا آخر هفته جاری شاهد افزایش دما و ثبت دمای ۵۰ درجه سانتی گراد به بالا در برخی از نقاط خوزستان باشیم.
مدیرکل هواشناسی خوزستان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته اهواز و شوش با ۵۰ و ایذه با ۲۷ درجه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان گزارش شده است.
وی اظهارکرد: دمای هوای اهواز بین ۳۴ و ۵۰ درجه سانتی گراد در نوسان است.
۳۰۰۴ /۷۱۵۱ / ۶۰۳۷منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان