کد خبر: 330322
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، با اشاره به شناسایی و انهدام ۹ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان، گفت: در این عملیات‌ها، یک هزار و ۷۰۳ نفر در قالب ۳ فقره پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

به گزارش عصر اهواز از تبریز، سرهنگ قاسم دهقانی، عصر امروز در جلسه ستاد مبارزه به مواد مخدر آذربایجان شرقی، با اشاره به آمار به روز کشفیات از ابتدای امسال تا ۲۸ تیرماه اظهار داشت: با اقدامات مقابله‌ای در چهار ماه اخیر، با تلاش نیروهای خدوم پلیس، شاهد افزایش ۱۳ درصدی کشفیات مواد مخدر استان، با ۴۵۷ کیلو گرم هستیم.  

وی با بیان اینکه تعدا قاچاقچیان دستگیر شده در این چهار ماه، بیش از ۱۴ درصد افزایش یاافته است، افزود: ۴۸ نفر قاچاقچی دانه درشت و کلا ۱۹۹۲ نفر در زمینه تهیه وتوزیع مواد مخدر، دستگیر و با پرونده قضایی به دادگستری تحویل داده شد.  

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، از شناسایی و دستگیری ۵ هزار و ۹۷۵ معتاد متجاهر در استان خبر داد و گفت: این افراد به مراکز ترک اعتیاد و مراکز ماده ۱۵ و ماده ۱۶ معرفی شدند.  

دهقانی، با اشاره به شناسایی و انهدام ۹ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان، ابراز داشت: در این عملیات‌ها، ۱ هزار و ۷۰۳ نفر در قالب ۳ فقره پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.  

وی، با بیان اینکه در مورد آقایان، اقدامات اساسی برای نگهداری و درمان صورت گرفته است، از مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر خواست تا حمایت از زنان معتاد و بی‌سرپرست را مورد توجه جدی قرار گیرد، چراکه منجر به حضور مجدد آنان در زیر پل‌ها و آغاز اعتیاد به مواد مخدر خواهد بود.  

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، در پایان، با اشاره به شناسایی مراکز تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر در استان، تصریح کرد: باید مامن معتادین ولگرد با دستور قضایی تخریب شود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان