یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 330303
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دیدار سوپرجام فوتبال بین تیم‌های ذوب آهن و استقلال خوزستان در حضور رییس فدراسیون تا دقایقی دیگر آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بازی سوپرجام فوتبال ایران امروز (سه‌شنبه) برگزار خواهد شد که ترکیب دو تیم به شرح زیر است:

برای ذوب آهن در این دیدار رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، دانیال اسماعیل‌فر، مهرداد قنبری، محمد ستاری، مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، مهدی رجب‌زاده و یاسر فیضی بازی می‌کنند.

همچنین استقلال خوزستان نیز با ترکیب گودرز داودی، محمد طیبی، عزت‌الله پورقاز، عقیل کعبی، دانیال ماهینی، میثم دورقی، فرشاد سالاروند، فرشاد جان فزا، حسن بیت‌سعید، مهدی مومنی و رحیم زهیوی به میدان خواهند رفت.

این دیدار کاملا رسمی است و مطابق با قوانین جهانی برگزار خواهد شد و اگر بازیکنی در این بازی کارت قرمز بگیرد بازی اول لیگ را از دست خواهد داد.

مهدی تاج و غلام رضا بهروان برای دیدن این بازی در ورزشگاه فولادشهر حضور دارند.

در ابتدای بازی بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن با در دست داشتن بنری، از قاسم حدادی‌فر که به دلیل مصدومیت نتوانست در این بازی به میدان برود، تقدیر کردند.

در حالی که حدود ده دقیقه از شروع این بازی سپری شده، حدود ۲۵۰۰ نفر در ورزشگاه حاضر شده‌اند و بازی را تماشا می‌کنند.

ادامه دارد…مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان