کد خبر: 330279
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز اخلاق محمدیان روز سه شنبه در حاشیه بازدید استاندار خوزستان از شهرک های صنعتی شهرستان اهواز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: عمده مشکلات واحدهای صنعتی خوزستان شرایط بازار و زیر ساخت های صنعتی است که استاندار خوزستان با حضور در این واحدهای تولیدی به خوبی با شرایط موجود آشنا شده و امید است که با تلاش وی بتوانیم این واحدهای تولیدی را تقویت کنیم.
وی گفت: استاندارخوزستان در این بازدید قول مساعد داد تا شرکت شهرک های صنعتی و سازمان صنعت و معدن و تجارت را در جهت بهبود شرایط و زیرساخت ها حمایت کند.
وی افزود: دستگاه های اجرایی خوزستان نیز باید حمایت لازم را از زیرساخت ها در جهت تکمیل و نگهداری تجهیزات واحدهای صنعتی داشته باشند تا این واحدها بتوانند دراین زمینه شاهد کاهش هزینه تمام شده و بهای تولید واحدهای خود باشند.
محمدیان بیان کرد: واحدهای صنعتی همواره در بحث تولید داخل در جهت رشد سرمایه گذاری در استان تاکید داشته و انتظار دارند که شرکت های بزرگ قطعات مورد نیاز خود را از داخل استان خریداری کنند.
وی همچنین در پاسخ به سوال ایرنا مبنی بر تعامل بانک ها با واحدهای تولیدی خوزستان اظهار کرد: درماه گذشته در کارگروه اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل، طرح های حمایت از واحدهای تولیدی کوچک، تصویب شده و از این هفته نیز طرح هایی در زمینه حمایت از واحدهای تولیدی به بانک ها معرفی و مشکلات و خواسته های بانک ها نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: انتظار داریم شرایط برای ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی به ویژه واحدهایی که دارای پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد هستند و یا سرمایه در گردش نیاز دارند، فراهم شود و امید است شاهد کمک های همه جانبه ی دستگاه های اجرایی در این زمینه باشیم.
استاندار خوزستان روز سه شنبه به همراه تعدادی از مسئولان شهرک های صنعتی خوزستان و سازمان صنعت و معدن از شهرک های صنعتی شماره سه و چهار شهرستان اهواز دیدن کرد.
۷۱۵۲/ ۶۰۳۷منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان