کد خبر: 330244
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


نماینده مردم جیرفت در مجلس از احتمال جایگزینی دو مدیر متخلف حقوقهای نجومی به جای مدیران متخلف دیگر توسط دولت خبر داد.

یحیی کمال پور نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به نشست امروز(سه‌شنبه ۲۹تیرماه) کمیسیون قضایی با سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور، اظهار کرد: در جلسه امروز آقای سراج گزارشی از پرونده‌ حقوقهای نجومی به اعضای کمیسیون ارائه دادند و به سوالات نمایندگان درباره حقوقهای نجومی و روند پیگیری آنها پاسخ دادند.

وی افزود: درجمعبندی نشست امروز مقرر شد سخنگوی کمیسیون مطالبی را که قابل انتشار است در اختیار رسانه‌ها گذاشته تا افکار عمومی از جریان بررسی حقوقهای نجومی مطلع باشند.

نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: موضوع اصلی نشست امروز درباره شناسایی چگونگی این تخلف و اینکه چرا تا به امروز به‌صورت پنهان پرداختها انجام شده است، بحث و گفت‌وگو صورت گرفت و قرار شد که کمیسیون قضایی بر حسب وظایف ذاتی خود این روند را پیگیری کرده و همراه دستگاههای نظارتی و قانونی با متخلفان برخورد قاطع کنند.

کمال پور با اشاره به این که گفته می‌شود دو نفر از مدیران متخلف حقوقهای نجومی از طریق دولت برکنار شدند ولی مجدداً دو مدیر متخلف دیگر در رأس کار قرار گرفته‌اند، گفت: اگر این اتفاق ناگوار صحت داشته باشد، آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد و واقعا این‌گونه اتفاقات جای تأسف دارد.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان