کد خبر: 330119
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش روز سه شنبه ایرنا رضا نجاتی در نشست کارگروه اقتصادی شهرستان با محور بررسی مشکل صنعتگران و واحدهای تولیدی شوش با حضور جمعی از مدیران سازمان های صنعت،معدن وتجارت ، اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ،جهادکشاورزی و مدیران عامل بانک ها و مدیران دستگاه های خدمات رسان گفت:مشکل صنعتگران نقدینگی و نیاز به تعامل بیشتر بانک های شهرستان است که باید با همکاری بیشتر نسبت به رفع آنها اقدام کرد.
وی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی را حمایت از صنایع و شرکت های تولیدی عنوان کرد و گفت:دولت در این راستا وارد عمل شده و برای این منظور ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی را تشکیل داده و خط و مشی اقتصاد مقاومتی را برای استان ها و دستگاه های اجرایی تعیین کرده است.
فرماندار شهرستان شوش بر حمایت صنعتگران توسط دستگاه های خدمات رسان تاکید کرد و گفت: اداره های برق ، گاز و آب نباید بدون هماهنگی اقدام به قطع خدمات واحدهای تولیدی کنند.
وی اظهار کرد: شوش دارای ظرفیت های زیادی در بخش های صنعت ، کشاورزی و اقتصاد است که باید با استفاده بهینه از این ظرفیت ها شاهد پیشرفت شهرستان باشیم.
وی گفت: سرمایه گذاران و کار آفرینانی که در زمینه تولید و ایجاد اشتغال در شهرستان شوش فعالیت کنند حمایت شده و دستگاههای خدماتی نیز باید در کنار صنعتگران باشند.
فرماندار شهرستان شوش گفت: نشست با مدیران صنایع مستمر و مداوم ادامه خواهد یافت ضمن اینکه مسایل و مشکلات صنعت در این نشست ها رصد و پیگیری می شود.
فریدحاج دزفولیان رئیس شرکت شهرک های صنعتی شهرستان شوش نیز در این نشست گفت: ۱۲ واحد تولیدی و صنعتی فعال در شهرک صنعتی شوش با ۵۰۰ نفر کارگر مشغول به فعالیت هستند.
در این نشست صنعتگران شهرستان شوش مشکلات خود را مطرح کردند.
۷۲۸۰/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان