کد خبر: 330102
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۳

عصر اهواز -امیر آهن جان ، معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری اهواز نیز بیان کرد: در هفته فرهنگی کرمان در تهران حضور داشتم و با وجود اینکه ۱۲ ساعت وقت برای بازدید گذاشتم اما باز هم زمان برای بازدید کامل از نمایشگاه ها نبود. آنجا حتی فروش قطعات صنعتی، محصولات کشاورزی نیز انجام می شد و بنگاه های اقتصادی هم حضور فعالی داشتند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

به گزارش مهر، محمدرضا دهداری پور شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه برگزاری هفته فرهنگی – اقتصادی خوزستان در تهران در محل سالن جلسات استانداری اظهار کرد: برای برگزاری هفته فرهنگی خوزستان ۱۴ کارگروه تشکیل داده ایم.

وی تصریح کرد: تعدادی از رؤسای این کارگروه ها تعیین و جلسات بسیاری تشکیل داده اند. بخش عمده و اصلی کارها در استان است و بحث تهیه محتوا را خودشان باید انجام دهند.

دبیر هفته فرهنگی خوزستان افزود: با توجه به اهمیتی که خوزستان دارد و با بررسی جزئی متوجه می شویم که اهمیت خوزستان خیلی ویژه تر از سایر استان هاست.

دهداری پور گفت: خوزستان در زمینه برگزاری هفته فرهنگی خود جای کار بسیاری دارد و باید به واسطه شأن و منزلت واقعی و در حد جایگاهش کار کنیم.

وی با بیان اینکه صنعت، ورزش، هنر، فرهنگ، آیین و رسوم تنها بخشی از ظرفیت های متعدد استان خوزستان است ادامه داد: این استان حدود ۲۷ شهرستان و ۷۶ شهرداری دارد که برای معرفی تمامی شهرها اقدام به گروه بندی آنها کرده ایم.

میزان نقش آفرینی استان مشخص شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در ادامه جلسه عنوان کرد: چه جایگاهی برای صنعت خوزستان در این هفته در نظر گرفته شده و آیا همایش های بخش صنعت و یا معرفی فرصت های سرمایه گذاری نیز برای استان دیده شده است.

نورالله حسن زاده گفت: اگر میزان نقش آفرینی این حوزه برای استان خوزستان مشخص شود آن وقت فرصت ها و توانمندی ها را به صورت مدون احصاء و در هفته فرهنگی معرفی خواهیم کرد.

امیر آهن جان ، معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری اهواز مطرح نمود : تعیین وظایف هر نهاد و سازمان

امیر آهن جان ، معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری اهواز نیز بیان کرد: در هفته فرهنگی کرمان در تهران حضور داشتم و با وجود اینکه ۱۲ ساعت وقت برای بازدید گذاشتم اما باز هم زمان برای بازدید کامل از نمایشگاه ها نبود.  آنجا حتی فروش قطعات صنعتی، محصولات کشاورزی نیز انجام می شد و بنگاه های اقتصادی هم حضور فعالی داشتند.

وی اضافه کرد: اهواز هم میزبان هفته فرهنگی شیراز بوده و اولین کلید این کار از شیراز و اهواز بوده است.

معاون فرهنگی شهردار اهواز افزود: تقاضا داریم وظایف هر نهاد و سازمان مشخص شود تا برنامه ریزی های بهتری برای برگزاری هفته فرهنگی ـ اقتصادی خوزستان در تهران داشته باشیم.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان